Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre, Bu 3 Kripto Para Birimi Yatırımcılarına Uyarı!

Popüler bir kripto tüccarı ve analisti, daha geniş kripto pazarları toplanmaya devam ederken Bitcoin, Ethereum ve Chainlink için sırada ne olduğunu açıklıyor.

Pentoshi olarak bilinen takma adlı kripto stratejisti, 202.700 Twitter takipçisine, önde gelen kripto varlığı 40.000 dolarlık önceki direnci desteğe çevirmeye hazır göründüğü için Bitcoin’i (BTC) yakından takip ettiğini söylüyor.

“ BTC bu yüksek seviyeleri geçebilirse, 43.000 dolara ulaşacağımızı ve ardından destek olarak onaylamak için aşağı ineceğimizi hissediyorum. Önceki yüksek aralıklarda kısa olan ve düşük aralıklar haline gelen insanlarınız var . Bu neden önemli? [Eğer] fiyat aralığın üzerine çıkarsa, bu insanlar onu desteğe çeviren niyet/limit emirleriyle dolduranlar olacak.”

image 2
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi, yükselişin devam etme olasılığını görse de, tüccar, BTC çok önemli bir direnç alanıyla karşılaştığı için Bitcoin boğalarının önlerinde zorlu bir görev olduğuna inanıyor.

“BTC. Tamam, bu şimdi daha mantıklı, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden düşüş trendi çizgisiyle flört etmek.”

image 3
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Ethereum’a (ETH) bakıldığında, kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, ETH’nin 2.325 dolarda desteğin üzerinde kalması şartıyla 2.881 dolara yükselmeye hazırlandığını söylüyor.

ETH. Destek olarak bu sabah test edildi, şimdilik, oynamak için arayabileceğimiz aralık bu.

Dirençler arasında hareket eden piyasa […] izlememiz gereken tek şey, önceki aralıkların içine düşmemizdir.”

image 4
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Chainlink’e (LINK) gelince, Pentoshi , merkezi olmayan oracle ağının önceki direnci 21 $ ‘dan desteğe çevirmesini ve ardından 32 $’ a kadar tırmanmasını beklediğini söyledi.

telegram 12

“Sadece üç pozisyonum var.

BTC  ETH ve BAĞLANTI …

LINK, 2 aydır alt oynamadığım için daha yeni olanıdır, ancak en azından önümüzdeki 6-8 gün içinde SmartCon’larına bir miktar maruz kalmam yoksa, aklımı kaçırdın.”

Akıllı Sözleşme Zirve (SmartCon) yılın Kafes en büyük olayı olarak lanse ve planlanan çalıştırmak 7 Ağustos Ağustos 5th dan.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!