Altcoin Haberleri

Popüler Kripto Analistine Göre Avalanche (AVAX) Fiyatını Nasıl Katlayabilir?

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) için çok önemli bir gösterge ortaya koyuyor.

Michaël van de Poppe, Avalanche ve diğer birçok altcoin’in geçen haftaki fiyat düzeltmesi nedeniyle 50 günlük hareketli ortalamalarının altına düştüğünü söyledi.

Tüccar, eğer tokenler bu hareketli ortalamayı geri alabilirse, bunun “ciddi” bir fiyat rallisini tetikleyeceğini söylüyor.

“[50 günlük hareketli ortalamayı] geri almak bazı ciddi aktivasyonları tetikleyecektir, aynısı AVAX için de geçerli.”

avax
kaynak: tradingview

AVAX, yazı yazılırken 23.19 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 14. sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %1.4 düştü.

Van de Poppe ayrıca, Ethereum (ETH) rakibi Fantom’un (FTM) şu anda konsolide olduğunu ve ABD dolarının yükseliş eğilimini tersine çevirip döndürmediğini görmek için beklediğini de belirtiyor.

Analisti tahmin eder,

“0,25 dolar civarında günlük sipariş bloğu ağır bir destek. Geri dönüş gerçekleşirse, 0,365-0,37 dolara hızlı bir koşu mümkün.”

seri57 kriptoup
kaynak: tradingview

FTM yazı yazılırken 0.307388$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 65. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0,16 arttı.

telegram 12

Van de Poppe , Bitcoin’in son fiyat istikrarının güç sinyali verebileceğini de belirtiyor .

“Eh, geri kalanı ağır bir şekilde düşerken Bitcoin’in sabit kalması iyi. Euro tersine dönerse ve hisse senetleri bir sıçrama anlamına gelirse, Bitcoin iyi bir güce sahip olabilir.”

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken son 24 saatte %0.33 artışla 21.532$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!