Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Ethereum, Binance Coin, Bitcoin Fiyat Analizi: 15 Ağustos Pazar

Bitcoin, 47.000 $ işaretinin üzerinde kalmayı başardığı için dünden beri pompalanıyor. Ethereum da 3 bin doların üzerinde durdu ve 3329,94 dolarlık direnç işaretini gördü. Son olarak, Binance Coin Binance, son 24 saatte %2,4’lük bir artış kaydettikten sonra 406,90 doları yeniden test etmeye çalıştı.

Ethereum (ETH)

kriptoup ethereum 4
ETH/USD, TradingView

Fiyatlar 3298.35 $ seviyesinde olduğu için Ethereum %4.9 kaydetti. Alt, kendisini 3 bin doların üzerinde tuttu ve şimdi 3329,94 dolarlık ani direncini hedefleyebilir. ETH için dört saatlik grafik, yaklaşan işlem seansları için fiyatta yükseliş momentumu gösterdi. Londra Sert Çatalı da fiyatları 4K $ işaretine dokunacak şekilde yükseltebilir. 

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubukları gösterdi ve yarım çizginin üzerinde tutuldu. MACD’de yukarı yönlü fiyat hareketini gösteren yeşil histogramların izlediği bir yükseliş geçişi görüldü. 

Bollinger Bantları hafifçe açıldı ve piyasa oynaklığındaki artışı vurguladı. Mevcut fiyat seviyesinin altına bir düşüş olması durumunda, anında destek seviyesi 3099 dolardı. 

Binance Coin (BNB)

kriptoup binance coin
BNB/USD, TradingView

%2,4’lük bir artışın ardından, BNB, basın zamanında 406.90 $ değerindeydi. BNB için teknikler karışık sinyaller verdi. BNB , 406,90 dolarlık direnç seviyesini yeniden test etmeye çalıştı ve eğer bu seviyeyi hemen işlem seanslarında sürdüremezse, BNB 389,53 dolarlık destek hattına dokunabilir. 

Grafikteki karışık sinyallere karşılık olarak, Awesome Oscillator, bir dizi yeşil sinyal çubuğunun ardından kırmızı bir sinyal çubuğu görüntüledi. Yeşil histogramların boyutu azaldıkça MACD düşüş eğilimine yaklaştı. BNB ayrıca MACD göstergesinde düşüş eğilimi gösterdi. 

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi, piyasada satın alma gücünü gösteren 60 işaretinin üzerinde durduğu için yükselişini sürdürdü. Fiyatların yukarı hareket etmesi durumunda, ani direnç alanı 411,77 dolarda kalıyor.

Bitcoin 

kriptoup bitcoin grafik
BTC/USD, TradingView

Bitcoin, son 24 saatte fiyatlarda %4,3 artış gördü ve 47,009 dolardan işlem gördü. 47 bin dolara dokunduğu için BTC için çok ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Sonunda 45.000 $ direnç seviyesinin üzerine çıkmayı ve bu seviyenin üzerinde kalmayı başardı ve şimdi 47999,00 doları hedefliyor. 

Bitcoin için teknikler yükselişini sürdürdü, MACD bir yükseliş geçişi ve ardından Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. Alım baskısı , düşüş bölgesinden 60’ın üzerine çıktı ve bu, Göreceli Güç Endeksi’nde yükseliş kontrolünde bir artışa işaret etti.

Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda, Bitcoin 45.002 dolardan anında destek bulabilir. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!