Altcoin Haberleri

THORChain (RUNE) Tarihi Bir Başarıya İmza Attı: Tüm Ayrıntılar İçerde!

THORChain, işlem hacminde tarihi bir yükselişle gündeme geldi. Son beş gün içerisinde, THORChain (RUNE) işlem hacmi 1 milyar doların üzerine çıktı.

5 Ekim’de, merkezi olmayan likidite protokolü THORChain‘in işlem hacmi, 355 milyon dolara ulaşarak tarihindeki en yüksek değerini kaydetti.

Bu ivmelenmeyle, THORChain’in son beş günde toplam işlem hacmi 1 milyar doları geçti.

THORChain’de İşlem Hacminde Tarihi Artış

Son verilere göre, işlem hacmindeki bu artış, ağda gerçekleşen takas miktarındaki artışla paralellik gösteriyor. İşlem hacminin 5 Ekim’de 355 milyon dolara tırmandığı gün, ağdaki toplam takas sayısı da 115.630 olarak belirlendi.

4 Ekim’de, takas sayısı 61.877 ve işlem hacmi 170,8 milyon dolar idi. Bu verilere bakarak, THORChain’de bir günde %107,6’lık bir artış yaşandığını görebiliriz.

Son günlerdeki trend, THORChain’in işlem hacminin 29 Eylül itibariyle sürekli arttığını gösteriyor. 29 Eylül’de günlük işlem hacmi 34,45 milyon dolardan, 1 Ekim’de 166,4 milyon dolara kadar yükseldi.

5 Ekim’e kadar olan süreçte, THORChain’in toplam işlem hacmi 1,063 trilyon doları buldu. Uzmanlar, bu sıradışı artışın nedenini siber saldırılar ve çapraz zincir BTC işlemleriyle ilişkilendirebilir.

THORChain (RUNE) Değeri Nasıl?

THORChain ağının işlem hacminde gözlenen bu artışın yanı sıra, yerel kripto para birimi RUNE’nin değeri düşüş gösteriyor. RUNE, güne 2,048 dolar ile başladı ve 2,1 doları gördükten sonra 1,93 dolara indi.

thorchain
rune fiyat hareketi. kaynak: coingecko

Ancak, RUNE‘nin grafiğine bakıldığında son yedi günün genelinde pozitif bir seyir izlediği görülmekte. 29 Eylül’de 1,92 dolardan harekete başlayan RUNE, 2 Ekim’de 2,23 dolara kadar yükselirken, 4 Ekim’de 1,88 dolara kadar düştü.

RUNE’nin fiyat hareketleri, son birkaç gün içerisinde stabil bir seyir izlediğini gösteriyor. Yine de son bir hafta içinde %3,02 değer kazandığını belirtmek gerekir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!