Altcoin Haberleri

Solana Yaratıcısı Anatoly Yakovenko, En İyi Ethereum Rakibi İçin Son Hedefini Açıkladı!

Solana’nın (SOL) ortak yaratıcısı, yüksek verimli blok zinciri ve büyük Ethereum (ETH) rakibi için nihai hedefini ortaya koyuyor.

Anatoly Yakovenko, Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, SOL blok zincirinin hızının, piyasa verimsizliklerini ortadan kaldırarak tüm küresel finansal veriler için kıyaslama sistemi olmasına yardımcı olacağını umduğunu söyledi.

“Bu, Solana için benim bilimkurgu nihai hedefim gibi, haberler dünyayı dolaştığında, durum geçişlerinin haberle aynı hızda seyahat etmesi, haber New York’ta bir Bloomberg terminaline ulaştığında, o şeyin fiyatı ne olursa olsun. yansıtma zaten Solana aracılığıyla yayılıyor.

Yani bir tüccar NYSE (New York Menkul Kıymetler Borsası) veya Solana’daki bir piyasaya baktığında aynı fiyattır. Bu, gerçek bir arbitraja izin verilmediği anlamına gelir. Bu çok fazla çalışma gerektirecektir. Bunu yapmak zorunda kalırsak, gecikmeyi azaltmak için dünyanın merkezini kesmek için düğümler arasında nötrino tabanlı bir iletişim kuracağımız konusunda şaka yapıyoruz.”

solana

Kripto girişimcisi, Solana’nın baskın hale gelmesi için, blok zincirindeki bir sonraki büyük uygulamanın benimsenmesinin büyük bir patlamasının, bunu gerçekleştirmenin anahtarı olacağını söylüyor.

“Bence harika olacak ve bir galibiyet gibi olacak kilit kısım, Solana’da 100 milyon gibi bir kullanıcı koparma uygulamasının gerçekleştiğini görmemizdir. Ve bunun ne olduğunu bilmiyorum, ama bana göre, eğer Facebook veya NFT’lerin [karşılaştırılamayan tokenler] eşdeğeri Solana üzerine kurulursa, sanırım, nasıl kazanacağız… ve bunun ne olduğu bilmiyorum anlamına gelir.”

“Kendi kendini saklamanın çok önemli olduğuna dair bir inancım ve umudum var, eğer kendi kendini emanet eden 100 milyon insanımız varsa, bu dönüştürücü bir güç haline gelirse, neredeyse dünya çapında küresel bir oylama bloğu gibi, ya 10 milyon insan olsaydı ne olurdu? Her kömür santralini satın alıp kapatmaya mı karar verdiniz? Anayasa DAO [merkezi olmayan özerk organizasyon] gibi. Oradaki olasılıklar oldukça sonsuz ve oldukça vahşi.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!