Bitcoin Analizleri

Popüler Yatırımcı, Bitcoin İçin Parabolik Bir Ralli Öngörüyor!

Popüler bir kripto stratejisti, BTC’nin 20.000 $’lık önemli bir psikolojik direnci kırması nedeniyle bu yıl Bitcoin için parabolik bir ralli öngörüyor.

Credible, Twitter takipçilerine Bitcoin için bu ayı piyasasının “resmen” başladığına inandığını söyledi.

“Vadeli işlem borsalarında 21.500 $ aşıldı. Spot borsalar 21.500 $’ın biraz altına indi ama ben görmem gerekeni gördüm. Tamamdır. Bana göre dibe vuruş resmen gerçekleşti. Geri çekilme için 18.000 dolarları izleyin.”

bitcoin analiz
Kaynak: Credible/Twitter

Üst düzey analiste göre, 21.500 $’ın üzerindeki bir hareket BTC için yeni bir boğa piyasasına işaret edecek ve bu da kral kriptoyu önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilir.

“Ve işte başlıyoruz… Bir sonraki dürtü ya başladı ya da çok yakın ve BTC hakimiyeti beklendiği gibi deniz mavisi bölgeden yükselmeye başlıyor. BTC’nin önümüzdeki altı ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte hakimiyette mega bir yükseliş bekliyoruz.”

Kripto stratejisti ayrıca Bitcoin’in mevcut piyasa yapısının, Bitcoin’in 60.000 $’a patlamadan önce 9.000 $ civarında konsolide olduğu Eylül 2020 titreşimlerini yanıp sönüyor gibi göründüğünü söyledi.

“Bu oluyor. Yine oluyor.”

bitcoin analiz
Kaynak: Credible/Twitter

Credible, Bitcoin’in uzun vadeli bir boğa piyasasının ortasında olduğunu ve geçen yılki derin düzeltmenin beş dalgalı bir yükseliş trendinin parçası olduğunu vurguladı Popüler Elliott Dalga uygulayıcısı, BTC’nin şu anda 150.000 $ civarında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolda beşinci dalga rallisine başlamanın eşiğinde olduğunu düşünüyor.

“2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak beşinci dalgaya kim hazır? BTC.”

telegram 12
bitcoin analiz
Kaynak: Credible/Twitter

Elliott Dalga teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı olarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımıdır. Teori yükselişe geçen bir varlığın birinci, üçüncü ve beşinci dalgaların güçlü dalgalanmalarla işaretlendiği beş dalgalı bir ralliye devam ettiğini belirtir.

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 20.740$’dan işlem görüyor ve bu da Credible’ın hedefine ulaşması halinde BTC için %623’ten fazla bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!