ALTCOİNBORSA

Kripto Para Borsası Binance, Bu Altcoini Listeleyeceğini Duyurdu! Fiyat Fırladı!

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından Binance, Klaytn’i (KLAY) listeleyeceğini duyurdu.

Binance, Klaytn’i (KLAY) dört işlem çiftiyle listeleyeceğini söyledi. Buna KLAY/BTC, KLAY/BNB, KLAY/BUSD ve KLAY/USDT dahildir.

Listeyi duyurmak için Binance ekibi şunları kaydetti:

Binance, Klaytn’i (KLAY) listeleyecek ve KLAY/BTC, KLAY/BNB, KLAY/BUSD ve KLAY/USDT işlem çiftleri için 2021-06-24 08:00 (UTC) arasında açık ticaret yapacak.

Dahası Binance ekibi, kullanıcıların alım satıma hazırlık olarak artık KLAY yatırmaya başlayabileceklerini söyledi. Ayrıca borsa, KLAY için para çekme işlemlerinin 2021-06-25’te 08:00’de (UTC) açılacağını vurguladı.

Binance, kullanıcıların gerçek para çekme durumunu para çekme sayfasında görüntüleyebileceğini belirtti. Bunun nedeni, yukarıda belirtilen para çekme süresinin, kullanıcıların referansı için tahmini bir süre olmasıdır.

bun
Kripto Para Borsası Binance, Bu Altcoini Listeleyeceğini Duyurdu! Fiyat Fırladı! 1

Ekip ayrıca kullanıcıları yeni listelenen jetonların ticareti konusunda uyarıyor. Dahası, borsa insanları genellikle yüksek fiyat oynaklığına maruz kaldıkları için yeterli risk değerlendirmesi yapmaya teşvik ediyor.

Haziran 2019’da başlatılan Klaytn, ücretsiz bir blok zinciri platformudur. Blockchain teknolojisinin değerini iletmek için kolay bir kullanıcı deneyimi ve geliştirme ortamı sağlar.

Ground X şirketi, Klaytn’i geliştirmek adına adımlar atmaktadır. Kore’nin internet devi Kakao’nun blockchain şubesidir. 

Haberin ardından Klaytn’ın fiyatı fırladı. Dahası, KLAY 0,8 dolardan 1,08 dolara çıktı. CoinMarketCap’e göre KLAY, yazı yazılırken 1,11 dolardan işlem görüyor. Bu, Klaytn’in son 24 saatte 230.996.491$’lık 24 saatlik işlem hacmiyle %25.57 arttığı anlamına geliyor.

Kaynak: CoinQuora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!