Altcoin Haberleri

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Neler Olacak?

Litecoin piyasası, yılın başından beri fiyatta önemli bir büyüme gördü. Bu yazı yazıldığı sırada LTC, yatırımcılarına bugüne kadar %93 oranında getiri sağladı.

LTC, 17,22 milyar dolarlık piyasa değeri ile 257,39 dolardan işlem görüyor. Dijital varlık kısa süre önce yükseliş eğilimi gösterdi, ancak bu yüksek değeri pazarda ileriye taşıyabilecek mi?

1 günlük Litecoin fiyat grafiği

ltc 5 2

Litecoin fiyatı, yükselen bir kanalda işlem görüyor ve fiyat kanaldan çıktıkça güçlü bir artışa tanık oldu. LTC, fiyatın 16 gün içinde 163 dolardan 258 dolara yükseldiğini gördü ve yaygın düşüşü yükseliş piyasasına çevirdi.

Bununla birlikte, LTC, 258 dolardaki dirence yakından işlem görüyor ve bu fiyat seviyesini reddederse, değer daha da düşebilir.

Dijital varlığın değerindeki artış, pazarda artan oynaklığa neden oldu. Bollinger Bantlarının ıraksaması oynaklığın arttığının bir göstergesi olurken, sinyal çizgisi mum çubuklarının altında hareket etti. Fiyatın düşmesi durumunda sinyal hattı destek görevi görecektir.

Bu arada, göreceli güç endeksi 68’e ulaştığı için aşırı satın alınmaya çok yakın olduğuna dikkat çekiyor. Piyasa, bu aşamada satış baskısının geliştiğine tanık oluyor ve eğer yükselirse, RSI denge bölgesine doğru itilecek.

Pazar trendleri değiştirirken, son dalgalanma nedeniyle ivme yüksek kaldı. Yükseliş ivmesi, varlığın yüksek değerini korumasına yardımcı olabilir, ancak satış baskısındaki artış bir düzeltmeye neden olabilir.

Mevcut Litecoin piyasası oldukça yükseliş gösteriyor. Bununla birlikte artan bir satış, dijital varlığın fiyatını 200 doların altına çekebilir. 50 hareketli ortalama ve 200 dolara yakın destek sağlayan sinyal hattı ile fiyat bu noktanın altına düşmeyebilir.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!