ALTCOİNBİTCOİN

Usta Kripto Analisti, Bir Altcoin’in %1.000 Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi! Bitcoin Ve XRP İçin İse Tahminini Paylaştı!

Zorlu kripto piyasalarına rağmen, popüler bir analist ve tüccar, bu boğa döngüsünün henüz bitmediğini ve özellikle bir altcoin’in büyük bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

Sektörde Credible Crypto olarak bilinen takma adlı tüccar, 219.000 Twitter takipçisine korku yaygın olsa da piyasanın resmi olarak ayı bölgesine girdiğine inanmadığını söylüyor .

“Ayı piyasaları hakkında konuştuğumda, genel olarak tamamlanmış büyük bir dürtünün ardından, bu uzun süreli fiyat amortismanı dönemlerini düşünürüm. Bu durumda ana dürtümüz henüz tamamlanmadı…

Makro boğa piyasasının ortasındaki her düzeltmeyi ‘ayı piyasası’ olarak görmüyorum.”

Analiste göre, Bitcoin henüz bir boğa piyasasının son dürtü dalgasını tamamlamadı ve bu da ona Bitcoin’in deposunda bir büyük hamle daha kaldığını söylüyor.

“14.000 dolardan 3.800 dolara düşüşümüz ikinci dalgamızdı ve 64.000 dolardan 28.000 dolara olan bu düşüş dördüncü ana dalgamız. Ama evet, fikir doğru – bu büyük bir düzeltme, ancak tamamlandıktan sonra yukarı yönlü başka bir büyük dalga (beşinci dalga) bekleniyor.”

Tüccar, dalgalar halinde tezahür eden kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan bir teknik olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir boğa veya bir ayı piyasası, iki ve dördüncü dalgaların genellikle uzun süreli düzeltme dönemleri olduğu beş ana dürtü dalgasına sahiptir.

bearbull 1
Usta Kripto Analisti, Bir Altcoin'in %1.000 Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi! Bitcoin Ve XRP İçin İse Tahminini Paylaştı! 1

Credible Crypto, mevcut Bitcoin düzeltmesinin dördüncü dalga olduğunu ve BTC’nin son bir ayağa kalkması gerektiğini öne sürüyor. Zirve için hedefi 100.000 doların üzerinde, ancak 300.000 doların altında.

Kripto tüccarı Bitcoin konusunda hala yükseliş ima etse de, Bitcoin 10.000 dolara düşerse fikrinin geçersiz olacağını söylüyor.

Altcoin piyasasına gelince tüccar, kurumsal sınıf dağıtılmış defter projesi Hedera Hashgraph’ın (HBAR) bu döngüde minimum %1.000 yükseleceğine ve mevcut fiyatı yaklaşık 0.18 $’dan en az 2.00 $’a yükseleceğine ikna olduğunu söylüyor.

“Bence kesinlikle 10 doların üzerine çıkabilir… Bu yüzden minimum* hedefim 2 ila 5 dolar. Kesinlikle çok daha yükseğe çıkabilir. Ama çok yükseği hedefleyip beklentilerimden dolayı üzülmektense daha düşük nişan alıp bir bonusla mutlu olmayı tercih ederim.”

Analist, Google, IBM ve LG Electronics dahil olmak üzere kuruluşlar konseyi tarafından sahip olunan ve yönetilen projenin kripto pazarlarındaki birçok kişiden daha güvenli bir yatırım olduğunu söylüyor.

“…hype/meme coin satın almak kumar oynamaya benzer ve çok daha risklidir. Uniswap kumarhanesini oynayabilir ve orada herhangi bir büyük kripto satın almaktan 100 kat daha fazla kazanabilirsiniz, ancak risk de 100 kat daha fazladır.”

XRP’ye bakıldığında tüccar, Ripple tarafından kullanılan kripto varlığının şu anda güçlü bir destek seviyesinde işlem gördüğünü söylüyor.

“Evet, alternatifler kanıyor, ancak şu anda yöneldiğimiz yönü belirleyeceği için BTC’ye daha çok odaklandım. Ayrıca, XRP hala büyük HTF (yüksek zaman çerçevesi) desteğinde, bu yüzden bu düşük TF PA (fiyat hareketi) dikkatimi dağıtmıyor.”

Piyasa düzeltmesiyle Credible Crypto, geri çekilmenin sadece bir başka sarsıntı olayı olduğuna inandığı için şimdi XRP’ye ölçeklenmek için iyi bir zaman olabileceğini söylüyor.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!