Kripto Para Analizleri

Kripto Analiz Firması, DOGE’nin İyi Performans Gösterdiğini Söyledi!

Dogecoin (DOGE) altcoin piyasasında diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösteriyor.

Blockchain analiz şirketi IntoTheBlock’a göre, DOGE sahiplerinin diğer altcoin sahiplerine kıyasla daha büyük bir yüzdesi kar elde ediyor.

IntoTheBlock’un analistleri yeni bir tweet’te, DOGE sahiplerinin en az %40’ının sürekli olarak kârda olduğunu ancak diğer meme token sahiplerinin %60’ının son olarak 2015 yılında kârda olduğunu belirtiyor.

“Koltuklarınıza sıkıca tutunun DOGEArmy! DYK Kârda olan DOGE sahiplerinin nadiren %40’ın altına düştüğünü biliyor muydunuz? Aslında Dogecoin en son 2015 yılında sahiplerinin %60’ından fazlasının zararda olduğunu görmüştü. Diğer altcoinlerin ayı piyasalarında genellikle %90’dan fazla kayıp yaşadığı düşünüldüğünde bu etkileyici bir sonuç.”

kripto para analiz
kaynak: intotheblock/twitter

Dogecoin haber sırasında 0,0800 $ değerindedir.

DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto analiz firması LTC sahiplerinin karında artış gördü

IntoTheBlock analistleri, Litecoin’in (LTC) etkileyici bir yükseliş yaşadığını ve bu durumun çoğu sahibinin kârda olduğu anlamına geldiğini belirtiyorlar.

“Litecoin, sahiplerinin kârında bir artış gördü ve şu anda %52,89’dan fazlası parada! Bu gösterge potansiyel dip ve tepe oluşumları hakkında çok şey söyleyebilir, o yüzden inceleyelim.”

kripto para analiz
kaynak: intotheblock/twitter

Kripto analiz firması, Litecoin sahiplerinin servetlerinde önemli bir artış olduğunu bildiriyor. Geçmişte, Litecoin sahiplerinin %85’i kâr yerine zarar ediyordu.

“LTC için tarihi dip seviyelerinin, sahiplerinin yaklaşık %85’inin zararda olduğunu belirtmek önemlidir. Bu 2015, 2018, 2019, 2020 ve en son 2022’de gerçekleşti. Peki, sadece buradan mı yükselecek?”

kripto para analiz
kaynak: intotheblock/twitter

IntoTheBlock, yatırımcıları Litecoin’in yeniden düşebileceği konusunda uyarıyor. Ancak analistler, Litecoin’in son rallisinin tokenın geleceği için olumlu bir işaret olduğunu belirtiyorlar.

“Litecoin ayının en düşük seviyesine ulaşmış olsa da, geçmiş ayı piyasaları Litecoin’in bu seviyeleri sık sık tekrar ettiğini gördü, bu nedenle hala dikkatli olunması tavsiye ediliyor.

Yine de, LTC sahiplerinin kârındaki son artış kesinlikle LTC için umut verici bir işaret ve bu eski klasiğin hala oyunda olduğunu gösteriyor!”

Litecoin bu haberin yazıldığı sırada 94,36 dolardan işlem görüyor.

LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!