Kripto Para Analizleri

Popüler Kripto Analisti BTC, Cardano ve Fantom Hakkındaki Görüşlerini Güncelledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Federal Rezerv’in faiz oranlarını çeyrek puan artırmasının ardından Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Fantom (FTM) hakkındaki görüşlerini güncelliyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, yeni bir strateji oturumu videosunda Youtube abonelerine Bitcoin’in 23.000 $’lık önemli bir destek seviyesini koruyamaması durumunda, kral kriptonun mevcut değerinden yaklaşık %10 daha aşağıya inebileceğini söyledi.

“Bu noktada fiyat hareketinde ne görebiliriz? Volatilite, 22.400 $’da destek sıçramasına sahip olduğumuz bu aşamada çılgınca.

En yüksek seviyeyi aldığımız bu ralliye sahibiz ve şimdi bir önceki yüksek seviyeyi tekrar reddediyoruz, bu da nihayetinde daha fazla aşağı yönlü sonuçlanıyor ve 23.000 $ ‘ı göz önünde bulundurulması gereken önemli bir gösterge olarak işaretliyorum.

23,000$’ın üzerinde kalmamız gerekiyor. Eğer 23.000$’ı tutamazsak, 21.200$’a doğru düzeltme yapacağız.”

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 23,532 $ değerinde. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Van de Poppe ayrıca Twitter takipçilerine Cardano’nun yukarı yönde güç göstermediğini söyledi. Bir düzeltme olması halinde 0,35$’lık daha düşük bir destek seviyesi belirliyor. Ancak Cardano 0,42$’ı desteğe çevirebilirse, 0,50$’a kadar bir yükseliş arayacağını düşünüyor.

“Henüz herhangi bir güç görmedim. Bir düzeltme olursa ya da 0,42$’lık alan desteğe dönüşürse 0,35$ civarında uzun pozisyonlar aramak isteyeceğim bir durumla karşı karşıya kalacağım.”

kripto para analiz
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Cardano bu haberin yazıldığı sırada 0,40 dolardan işlem görüyor. ADA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Son olarak, Fantom’un 0,66 $ ‘lık daha yüksek zaman dilimi direnç seviyesine yaklaştığını ve geri dönmeden önce 0,50 $’ a düşebileceğini söyledi.

“Boşluğu kapatırken daha yüksek zaman dilimi direnci buraya yaklaşıyor. Eğer bir düşüş yaşanırsa, 0,50 dolar civarı ilgimi çeker.”

kripto para analiz
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Fantom haber sırasında 0,64 $ değerindedir. FTM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!