ALTCOİNBİTCOİN

Macro Guru Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’a Ek Olarak Yeni Kripto Varlığı Biriktirdiğini Söyledi!

Makro analisti ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, portföyünü Bitcoin ve Ethereum’un ötesine genişlettiğini söyledi.

Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda Pal, güçlü ağ etkileri olan sosyal platformlara yöneldiğini söylüyor.

Pal ayrıca net değerinin bir kısmını kripto sporları eğlence projesi Chiliz’e (CHZ) adadığını söyledi.

1 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip olan Chiliz, fan token uygulaması Socios’u besleyen kripto varlığıdır. Socios, kullanıcıların Chiliz’i satın almalarına, favori takımlarının jetonlarıyla takas etmelerine ve jetonları anketlerde oy kullanmak ve çeşitli teşvikler almak için kullanmalarına olanak tanır.

raoul pal hicbir sey bitcoin ile ayni getiriye sahip degil
Macro Guru Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum'a Ek Olarak Yeni Kripto Varlığı Biriktirdiğini Söyledi! 1

Pal, blockchain geliştikçe ve dünya daha dijital odaklı hale geldikçe, kriptonun yeni bir sanal topluluklar ve iş yapıları ekosistemine güç vereceğini savunuyor.

Topluluğun tüm iş modellerinin geleceği olduğuna ve tokenizasyonun bu büyük, karmaşık grupları organize etmenin baskın yolu olacağına büyük bir inancım var – şimdi ister spor hayranları olsun, ister müzik sanatçılarının etrafında olsun, hatta işletmelerin kendileri.”

Pal, Bitcoin’in de aynı şeyi yaptığını ve yepyeni bir değer ağını açığa çıkardığını ve yeni bir topluluğu birbirine bağladığını savunuyor.

“Bunu, daha önce var olmayan, eşitliğin üzerinde yer alan tamamen farklı bir değer katmanı olarak düşündüm, çünkü diyelim ki spor takımlarının taraftarlarına ulaşabilmesi için sosyal medyaya para ödemeleri gerekiyordu. Farklı platformlara girmek zorunda kaldılar ve izleyicilerini Facebook’tan ve diğer herkesten geri kiralamak zorunda kaldılar. Ve bu şekilde, faydaları hizalar…

Facebook, ağ etkisi işinin klasik bir örneğidir – ve hissedarların tüm ekonomik değeri aldığı ve ağ kullanıcılarının ağ avantajını aldığı, ancak parasal değeri almadıkları bir yapıya sahiptirler. Sonra Bitcoin gelir ve her şeyi değiştirir, çünkü ağ kullanıcısı değeri, jetonu alır. Ve bu, tüm bu topluluk olayının veya fandomun kilidini açar, çünkü o zaman, şimdi birdenbire, eşitliğin üzerinde, potansiyel olarak eşitliğin kendisinden daha büyük olan bu başka şey var. ”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!