Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Tone Vays’e Göre Bitcoin %400 Ralli İçin Hazırlanıyor!

Deneyimli kripto tüccarı ve analist Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) 2023’te altı haneli bir fiyata ulaşacağını tahmin ediyor.

Deneyimli kripto tüccarı, Bitcoin’in bir sonraki yarılanma döngüsünün gelecek yıl bir boğa koşusunu tetikleyeceğini söylüyor.

Vays, amiral gemisi dijital varlığın önümüzdeki aylarda altı haneli fiyatlara ulaşmaması halinde “şaşıracağını” söylüyor.

“Yaklaşan yarılanma nedeniyle gelecek yıl güzel bir boğa piyasasına sahip olmamızı bekliyorum…

Yarılanma muhtemelen biraz daha erken olacak, insanlar bunu her zaman hafife alıyor. Muhtemelen 2024’ün Mart veya Nisan’ına daha yakın. Ancak yarılanmanın geldiğine dair hype çok daha erken gelecek.

Bu yüzden, yarılanmadan önce tamamlanmış olabilecek tam boğa koşusuna sahip olmamızı bekliyorum çünkü kendini tüketebilir.

Bu yüzden önümüzdeki yıl 100.000 dolara yaklaşmazsak şaşırırım.”

bitcoin

Vays’e göre, duygu şu anda dengesiz olduğu için kripto piyasası düşüş trendinde bir tersine dönüş olması muhtemel.

“Pek çok insan daha fazla kripto kışı bekliyor. Ve ne zaman piyasanın bir tarafında çok fazla insan olursa, durum tersine döner. Ve şu anda çok karamsar duygular görüyorum…”

Makro cephede, deneyimli kripto tüccarı ve analist, tahviller ve emlak çöküşünün artması gibi geleneksel varlıkların olasılığı nedeniyle dijital varlıkların kendilerine akan spekülatif paradan yararlanabileceğini söylüyor.

“Tahvil piyasasında büyük bir çöküş olacağına inanıyorum. Emlak piyasasında bir çöküş bile olabilir.

Ancak hisse senedi piyasasına ve kripto piyasalarına akan çok fazla spekülatif para olacağını düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!