Altcoin Haberleri

Solana Tabanlı Altcoin, Bir Ayda %20.000 Yükseliş Yaşadı!

Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir yaşam tarzı kripto projesi, boru hattından büyük bir duyuru geleceğini ima ediyor.

Yakın tarihli bir röportajda, ismi açıklanmayan bir STEPN (GMT) kripto platformu temsilcisi, spor giyim devleri Adidas ve Nike ile ilgili yaklaşan bir duyuruları olduğunu söyledi.

“Nike ve Adidas gibi büyük spor markaları, yürüme ve koşma konusunda pazarı şekillendirmekle tanınıyor. Bu oyuncuları gelecekte bir tehdit olarak görüyor musunuz?

Çok yakında bununla ilgili bir duyurumuz olduğunu göreceksiniz.”

STEPN, kullanıcıları yürüyüş ve koşma gibi açık hava etkinliklerine katılmaları için jetonlarla ödüllendirerek sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik eden bir yaşam tarzı uygulamasıdır.

Bu haftanın başlarında STEPN, Twitter’da Binance kripto para borsası ile açıklanmayan bir ortaklık planladığını açıklamıştı.

STEPN’in yerel yönetim belirteci GMT, yazı yazılırken 2.03 dolardan işlem görüyor. GMT’nin token satışı, 9 Mart’ta Binance’de 0,01 $’lık bir ilk değişim teklifi fiyatıyla gerçekleşti. Token, üç haftadan biraz fazla bir süre içinde %20.200’lük bir ralli kaydetti.

STEPN, Green Satoshi Token (GST) yürümek veya koşmak için bir kullanıcı ödülü iken, GMT’nin kullanım durumunun oylama ve stake olduğu çift jetonlu bir sisteme sahiptir.

Solar Eco Fund röportajında, kazanmak için hareket eden kripto projesi, GMT tokeninde yüksek bir yatırım getirisi (ROI) sağlamanın rekabet avantajını korumak için kullanacağı yöntemlerden biri olduğunu söylüyor.

“İnsanlar yüksek sürdürülebilir yatırım getirisi peşindeler, GMT’nin yüksek talebini sürdürmek için uzun süreli kullanım senaryoları ve GMT yakma senaryoları sağlayarak listenin başında olacağımıza inanıyoruz.”

STEPN ayrıca daha fazla kullanıcı çekme stratejisinin “[STEPN] uygulamasını [değişmeyen bir token] ve sosyal platforma dönüştürmeyi” içerdiğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!