BİTCOİN

Kripto Analisti: Ufukta Başka Bir Bitcoin Çöküşü Görünüyor! İşte O Zaman!

Bitcoin’de iki kez yerel zirveleri belirleyen yakından takip edilen bir tüccar ve analist, dünyanın en büyük kripto varlığında ikinci bir çöküş görebileceğimizin ana hatlarını veriyor.

Dave the Wave olarak bilinen takma adlı analist, 67.500 takipçisine Bitcoin’in 30.000 ila 40.000 dolar arasında işlem gördüğü için gücünün eksik olduğunu söylüyor. Kripto strateji uzmanına göre, aralığın aşağı yönlü bir kırılması ufukta yakın olabilir.

“Fiyat bu işlem aralığında zayıf görünmeye devam ediyor. Çok uzak olmayan bir gelecekte başka bir seviyeye düştüğünü görmek şaşırtıcı olmaz… Dipten satın alın.”

image 2
Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Grafiğine göre Dave the Wave’in satın alma bölgesi 20.000 dolar civarında görünüyor ve bu da Bitcoin’in şu anki 34.140 dolarlık fiyatından %41’lik bir düşüş anlamına geliyor.

Analist ayrıca, Bitcoin’in bu yılın üçüncü çeyreğinde nihayet çöküp 20.000 dolar seviyesine ulaşmadan önce yakın gelecekte geniş bir aralıkta takılı kaldığını gördüğünü söylüyor.

“En üstte olduğu kadar uzun bir işlem aralığı, bu aralıkta Ağustos ayına kadar fiyat görecektir…”

image 3
Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Kripto tüccarı, analizini kısmen azalan getiri kavramına veya her boğa döngüsünün bir öncekinden daha az oynak hale geldiği ve dolayısıyla daha düşük ve daha düşük seviyelerde zirve yaptığı fikrine dayalı olarak oluşturur. Bu konsepte ve logaritmik büyüme eğrisine dayanarak Dave the Wave, boğa koşusunun zirvesinin 64.804 dolar olduğunu ve BTC boğalarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmadan önce beklenenden daha uzun süre beklemek zorunda kalacağını söylüyor.

“Azalan makro oynaklık + Azalan döngüler + Azalan getiriler = Fiyat keşfi. Satın alma bölgesini satın alın.”

image 4
Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!