Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Popüler Analist, Curve (CRV) için Meteorik Ralli Öngörüyor!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoini Curve’nin (CRV) yukarı yönde büyük bir patlamaya hazır göründüğüne inanıyor.

Analist Credible, Twitter takipçilerine merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeninin şu anda altcoinin %1.092’ye varan kazançlar elde etmesini sağlayabilecek üçüncü bir dalganın ortasında olduğunu söyledi.

CRV, 1 $ seviyemizi güzel bir şekilde kırdı. Yolumuza devam ediyoruz.”

curve analiz
Kaynak: Credible/Twitter

Credible, piyasa katılımcılarının dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisini uygulamaktadır. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir yükseliş trendinden geçer ve üçüncü dalga en güçlü yükselişi ateşler.

Curve en büyük hareketini henüz yapmadı!

Credible’ın grafiğine bakıldığında, üçüncü dalga rallisinin CRV’yi 13 dolara kadar yükseltebileceğini tahmin ediyor. Ayrıca, CRV’nin bir varlığın momentumunu izleyen göreceli güç göstergesinin haftalık grafikte hiçbir zaman aşırı satın alınmadığını ve madalyonun “en büyük hareketlerinin henüz gelmediğini” öne sürdüğünü söylüyor.

Bu haberin yazıldığı sırada CRV 1,09 dolardan işlem görüyor. CRV güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e (BTC) gelince Credible, bu yılki güçlü performansına rağmen kral kriptonun yukarı yönde büyümek için hala daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor.

“Bu henüz rallimizin sonu gibi görünmüyor. Yerel fiyat hareketleri, 25.000$’a doğru pompalamaya devam etmeden önce konsolidasyon gibi görünüyor.”

bitcoin analiz
Kaynak: Credible/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 23.105$’dan işlem görüyordu. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!