Altcoin Analizleri

Popüler Analist, Dogecoin’in Büyük Bir Kırılmanın Eşiğinde Olduğunu Söyledi!

Bir çift popüler kripto stratejisti, en iyi meme coin Dogecoin’in (DOGE) büyük bir çıkış için hazırlanıyor olabileceğini düşünüyor.

Rekt, Twitter takipçilerine Shiba Inu (SHIB) rakibinin haftalık grafikte bir yükseliş dönüş yapısının diyagonal direncini test ettiğini söyledi.

DOGE şu anda düşen takozun tepesini test ediyor ve bir kopuş için meydan okumaya çalışıyor.”

dogecoin analiz
Kaynak: Rager/Twitter

Yatırımcının grafiğine bakıldığında, Dogecoin’in bir koparma rallisini tetiklemek için direncini 0,090 $ ‘dan çıkarması gerektiği görülüyor.

Dogecoin üst sınırı test ediyor

Bir başka kripto stratejisti de Dogecoin için bir kırılma yaşanabileceğine inanıyor. Analist Rager, Twitter takipçilerine DOGE’nin birikim aralığının üst sınırını test ettiğini söyledi.

“İzlediğim ve yavaşça biriktirdiğim bir grafik. Sadece mevcut düzeni seviyorum ve geç kalmayı sevmiyorum.

DOGE harika bir tepki verdi. Yukarı doğru güzel bir hareket ancak Bitcoin’in geri çekilmesi onu kırılmadan önce geri getirdi.

BTC tekrar yukarı hareket ederse burada sabırla izleyeceğim.”

dogecoin analiz
Kaynak: Rager/Twitter

Yatırımcının grafiğine göre, Dogecoin haberin yazıldığı sırada birikim bölgesinin üzerinde ve DOGE 0,089 dolardan işlem görüyor. Dokuzuncu en büyük kripto varlığı bu yıl yaklaşık %26 artış gösterdi. Bununla birlikte, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %87’nin üzerinde düşüşte. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!