Bitcoin Haberleri

Nexo Kurucu Ortağı, Bitcoin İçin Tahminini Paylaştı! Bu Fiyatı Görecek Dedi!

Nexo şirketi kurucu ortağı Antoni Trenchev, Bitcoin (BTC) için fiyat tahminini 100.000$ olarak açıkladı. Kripto paraların zamanla daha fazla benimseneceğini ve bunun Bitcoin fiyatına da olumlu etki edeceğini söylüyor.

Örneğin, birçok Afrika ülkesi kripto varlıklarını düzenlemek ve benimsemek için adımlar atmaya başladı. Öte yandan, birçok Güney ve Orta Amerika ülkesi de kripto para adımları için harekete geçti.

Özellikle El Salvador, volkanlarının gücüyle Bitcoin madenciliği yapacak. Ayrıca ülke, Bitcoin ATM’leri için de büyük bir sipariş verdi.

Aynı şekilde Teksas, marketlerine kripto ATM’leri yerleştirmeye başlayacak. Ayrıca, BTC’ye milyonlarca yatırım yapan firmalarla birlikte, ünlüler de erişim kolaylığı için kriptoyu desteklemeye başladı. Bu da kriptoyu pompalamaya yardımcı olacak etkenlerden sadece biri.

kripto 16 9 1623131954

Trenchev, Bitcoin’in “gevşek para otoritesinden” büyük ölçüde yararlandığını söyledi. Ayrıca BTC’nin 100.000 dolara nasıl ulaşabileceğine dair görüşlerini de ekliyor.

“Kaldıraçlı hesaplar patladı, sistemde temelde kaldıraç yok, bu yüzden tekrar birikebilir ve bu da açıkça fiyatı yükseltir.”

Aslında, diğer kripto analistleri onun bakış açısına katılıyor ve BTC’nin 100.000 dolara kadar çıkabileceğine inanıyor. Özellikle, Twitter ve YouTube’da 300.000’den fazla takipçisi olan bir kripto analisti olan Lark Davis, BTC’nin henüz tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadığını söyledi. 

Ayrıca, diğer kripto analistleri Bitcoin’in çok yakında büyük bir fiyat pompası göreceğini tahmin ediyor. Analistler, Bitcoin ölüm çaprazının oluştuğunu söylüyorlar. Tarihsel olarak, bu bir yükseliş göstergesidir ve geçmişte büyük satışlara yol açmıştır.

Kripto analistlerinin yanı sıra ünlüler de kriptonun muazzam gücüne inanıyor. Bu yılın başlarında ünlü Lindsay Lohan da Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını söyledi. Ek olarak, Ethereum’un 10.000 dolara ulaşacağını da söyledi.

telegram 12

Kaynak: CoinQuora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!