Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Santiment: Bitcoin, Cardano, XRP ve Bir Ethereum Rakibi Yükseliş Sinyali Veriyor!

Blockchain analitik firması Santiment, bir ölçümün Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere dört kripto varlığı için yükseliş gösterdiğini söylüyor.

Kripto analiz platformu, dördüncü çeyrekte bir piyasa yükselişi beklentileri üzerine tüccar duyarlılığının BTC, ADA, Binance Coin (BNB) ve XRP için olumluya döndüğünü söylüyor.

Analitik platformuna göre, tüccarlar arasındaki yükseliş seviyesi 30 günün en yüksek seviyesine ulaştı.

“Kripto kalabalığı piyasalara karşı coşkulu olmaktan çok uzak. Ancak tüccarlar 4. çeyrekte burada bir toparlanma beklerken, kalıcı olumsuzluk ve düşüş azaldı. BTC, BNB, XRP ve ADA, tümü kalabalığın yükselişini gösterirken, ETH sadece biraz düşüş gösteriyor.”

santiment
Kaynak: Santiment

Bitcoin yazı yazılırken 19.214 dolardan işlem görürken Binance Coin, XRP ve Cardano sırasıyla 272.8 dolar, 0.464 dolar ve 0.354 dolardan el değiştiriyor.

Borsalarda tutulan Bitcoin miktarı hakkında Santiment , ticaret platformlarından ayrılan amiral gemisi kripto varlığının günlük miktarının son zamanlarda dört ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ve satış riskini daha da azalttığını söylüyor.

Santiment’e göre, borsalarda Bitcoin arzı şu anda dört yılın en düşük seviyesinde.

“Bitcoin, dün 4 aydaki en büyük günlük miktarı (40.572 BTC) olan borsalardan hareket eden büyük bir coin dalgalanması gördü. Borsalarda coin arzı %8.48’e düştü. Döviz arzı azaldıkça, gelecekteki bir satış olasılığını riske atıyor.”

seri135 kriptoup
Kaynak: Santiment

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!