Bitcoin Haberleri

Bitcoin 21.000 Dolara Yükselerek Direnç Hattını Yıktı!

Bitcoin 21.000 $ seviyesine ulaşarak, dolandırıcı olduğu iddia edilen FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’in BTC’nin fiyatına verdiği zararı silecek bir aralığa girdi.

En yüksek kripto para birimi son 24 saatte %11 artış göstererek haber sırasında 20.975$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’in yükselişi kripto piyasalarını etkiledi

Bitcoin’in yükselişi genel kripto piyasalarında geniş çaplı bir dalgalanmayı tetikledi. Ethereum haber yazıldığı anda 1,548$ seviyesinde ve son 24 saatte %6 artış gösterdi. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin birkaç dakika içinde tarihi ve psikolojik açıdan önemli bir fiyat noktası olan 20.000 $ seviyesini aştı.

Bu rakam BTC’nin 2017 boğa koşusunun sanal zirvesidir ve Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin altına düşmesi eşi benzeri görülmemiş bir olaydır.

bitcoin haberleri

Bu düşüş, Bankman-Fried’in müşteri fonlarını suiistimal ettiği iddia edilen kripto borsası FTX’in çöküşüyle tetiklendi.

Yetkililer şimdi Bankman-Fried’ı ABD tarihindeki en büyük finansal dolandırıcılıklardan birini yapmakla suçluyor.

Bankman-Fried suçlu olduğunu kabul etti ve müşteriler üzerinde tel dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmak, müşteriler üzerinde tel dolandırıcılığı yapmak, borç verenler üzerinde tel dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmak, borç verenler üzerinde tel dolandırıcılığı yapmak, emtia dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmak, menkul kıymet dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmak, kara para aklamak için komplo kurmak ve ABD kampanya finans yasalarını ihlal etmek için komplo kurmak suçlarından 115 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!