Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Nicholas Merten’e Göre Ethereum ve Altcoin Piyasası Belada Olabilir!

Üst düzey bir kripto analisti, Ethereum (ETH) ve altcoin piyasaları için potansiyel tehlike konusunda uyarıda bulunuyor.

Yeni bir DataDash YouTube videosunda Nicholas Merten, 511.000 abonesine son zamanlardaki dezavantajlara rağmen Ethereum’un Bitcoin çiftine (ETH/BTC) hala pazar güveni olduğunu söylüyor.

“Burada gördük ki… burada ETH fiyatında başka bir düşüş yaşıyoruz. Ancak, şu ana kadar, burada Haziran ayında başladığımız yüksek düşük fiyat eğilimini sürdürmeye devam ettik ve genel olarak hala benzer veya daha yüksek aralıklarda test yapmaya devam ettik. 

Bu, piyasaya olan güvenin bir göstergesidir. Şimdi fark edildiğine göre, [Eylül 2021’den bu yana] oldukça sağlam bir düzeltme yaşadık. Çok kırılgan bir noktaya geliyor, burada… grafikte sahip olduğumuz bu aralığın altına düşersek, ki bu en kötü durum senaryoları civarında bir yerde, ETH/BTC oranlarında 0,06, şu anda 0,066’dayız – eğer biz bu orana karşı yaklaşık %10’luk bir düşüş daha elde edersek, bu, piyasanın daha uzun bir düşüşe hazır olduğunun açık bir işareti olabilir.”

merten3.7
kaynak: datadash/youtube

Merten, kripto paranın önümüzdeki on yılda finansal piyasaları alt üst edeceğine büyük bir inansa da, bunun Ethereum’un fiyatının potansiyel yeni zirveleri gerçekleştirmeden düşmeyeceği anlamına gelmediğini açıklamaya devam ediyor.

“0.06 ETH/BTC aralığının altında gerçekten bir düşüş yaşarsak, bu fiyatlar için gerçekten büyük bir uyarı işareti olabilir. 

Bu, yalnızca burada tutulmasını gerçekten görmek istediğimiz bu güven çizgisini kırmakla kalmıyor, bunun da ötesinde, düzeltmeler ve fiyat için biraz daha fazla serbestliğe sahip olduğunuz bu potansiyel düşük destek aralıklarını bulamıyor.”

Ethereum, yazı yazılırken 2581 dolardan işlem görürken, bitcoin çifti 0.067 ETH/BTC’de kalıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!