Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Yatırım Devi Bain Capital, Devasa Yeni Kripto Kolunu Duyurdu!

Yönetimi altında 150.000.000.000 doların üzerinde varlığa sahip lider bir yatırım şirketi, yeni bir kripto fonu başlatıyor.

Bugün Bain Capital, 560.000.000 dolarlık bir kripto finansman kolu olan Bain Capital Crypto’yu (BCC) başlattı.

“İlk 560 milyon dolarlık fonumuz olan Bain Capital Crypto’yu ve yeni nesil internet altyapısını inşa eden dönekleri ve öncüleri desteklemek için yeni bir platformun lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu özel yatırım şirketini, son derece teknik ve işbirlikçi bir yaklaşımla, tohumdan büyümeye kadar kripto/Web3 oluşturucularını desteklemek için tasarladık.”

Bain Capital, kriptonun “açık, topluluk odaklı ve merkezi olmayan hizmetlere doğru anıtsal bir teknoloji kaymasını” temsil ettiği inancı nedeniyle fon kurduklarını söyledi.

bain capital logo

Duyuruya göre, fon, BCC’nin üç uzmanlık alanı aracılığıyla blok zinciri oluşturucularını ve yaratıcılarını destekliyor.

“Teknik ve ekonomik araştırma: Bir sonraki internet ve finansal altyapı dalgası inşa edilirken, ekiplerin kritik tasarım kararları yoluyla derin teknik desteğe ihtiyaç duyacağına inanıyoruz. 

Yönetim tasarımı ve katılımı:  Kripto protokolleri, kod katkısı, risk parametresi ayarlaması, [merkezi olmayan özerk organizasyon] organizasyonu ve yönetimi ile ilgili konularda özel bir aktif katılım düzeyi gerektirir. Bu ekosistemlere aktif olarak katılmayı amaçlıyoruz.

Aşamalar arası katılım: Kripto protokollerinin erken likidite dinamikleri ve sınırlı sermaye yoğunluğu göz önüne alındığında, protokol ekipleri, hem özel hem de kamu piyasalarındaki ekipleri destekleyerek likidite yelpazesine katılabilecek yatırımcılara ihtiyaç duyar. Sermaye aşamalarına katılma ve hatta kendi sermayemizle protokollerden yararlanma esnekliğine sahibiz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!