Altcoin Haberleri

Bu Ethereum Rakibi, Büyük Ralli İçin Hazırlanıyor!

Kripto para çıkışı Coin Bureau’nun takma adlı sunucusu, orta seviye bir Ethereum rakibinin güçlü temellerinin onu başka bir büyük ralliye gönderebileceğini söylüyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1,55 milyon YouTube abonesine, akıllı sözleşme platformu Fantom’un yerel varlığı olan FTM’nin geçen yılki %18,407’lik devasa kazanımlarına rağmen hala “yukarıya doğru çok daha fazla alana sahip olduğunu” söylüyor.

Adam diyor ki,

“Bunun nedeni, Fantom’un piyasa değerinin orta büyüklükte olması ve temellerinin şu anda onu geride bırakan kripto para birimlerinin çoğundan önemli ölçüde daha güçlü olmasıdır.

FTM’nin tokenomikleri de ciddi anlamda sağlam. Fantom’un ilk yatırımcılarına, kurucularına ve danışmanlarına tahsis edilen tüm FTM madeni paraları geçen Kasım ayında hak kazanmayı bitirdi.” 

CoinGecko’ya göre FTM yazı yazarken 2,66 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %7’den fazla düştü.

ethereum

Guy, dolaşıma giren tek FTM paralarının varlığın stake ödüllerinden geldiğini belirtiyor.

“Bu, günde yaklaşık 500.000 FTM ayarına geliyor ve bu da günlük 1,5 milyon dolarlık satış baskısının hemen altında. Şimdi, bu küçük miktardaki satış baskısı, artan sayıda Fantom kullanıcısı ve yatırımcısından gelen FTM talebiyle kolayca dengeleniyor.

Bununla birlikte, geliştiricilere verilen herhangi bir FTM bir yıl boyunca aylık olarak kazanıldığından, bu minimum gibi görünse de, Fantom Vakfı’nın devasa geliştirici fonundan gelen bir satış baskısı olması muhtemeldir.”

Kripto analisti ayrıca FTM’nin toplam dolaşımdaki arzının yarısından fazlasının stake edildiğine dikkat çekiyor.

“Ve eminim ki çoğu, minimumdan daha fazlası için istifleniyor. Mevcut arzdaki bu azalma, FTM’nin uçma kabiliyetini daha da artırır.

Hepsinden iyisi, FTM’nin maksimum 3,175 milyar arzı var, bu da enflasyonist ihracın fiyat hareketini tüketmediği anlamına geliyor.” 

Guy, mevcut boğa piyasasının geri kalanı için Fantom için %100 ila %200 kazanç öngörüyor ve “FTM’nin daha yüksek pompalamasının çok olası olduğunu” söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!