Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin Uyarısında Bulundu!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, piyasalar çökerken, önde gelen iki kripto için tahminini piyasa değerine göre güncelliyor.

Bu sabahın erken saatlerinde, kripto tüccarı Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) 19.300 dolarlık bölgeyi nihai destek olarak tutması gerektiği konusunda uyardı.

“Bitcoin için destek tutmuyoruz ve sıradaki 19.300 dolarlık bölgeye bakıyoruz…

Burada fiyat tepkisini görmekle ilgileniyorum, ancak uzun pozisyonlara girmeden önce genel olarak daha fazla onay arıyorum.”

fwflxmixkaa9vf7 kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Van de Poppe daha sonra BTC’nin yükseliş sapmasını doğrulamak için ne yapması gerektiğini teorize eden bir grafik paylaştı .

“Bitcoin muhtemelen daha yüksek zaman dilimlerinde de yükseliş farklılıklarını doğrulamak için böyle bir şey arıyor.”

fwfnfslwyai6ljzkriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Bitcoin şu anda Van de Poppe’nin vurguladığı 19.300 dolar seviyesinin altında 19.158 dolar seviyesinde işlem görürken, tüccar o zamandan beri takipçilerini yukarıdaki grafikle ilgili korkunç bir tahminle güncelledi.

“Bir vaka olabilir, ama işler iyi görünmüyor.”

Bitcoin, kripto pazarlarının geri kalanıyla bocalıyor gibi görünüyor ve son 24 saat içinde %5.5 düştü.

Van de Poppe daha sonra dikkatini, geçen ay yaklaşık %50 düşüşle önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) çeviriyor. Bu sabah Van de Poppe, 1.140 doların tutunamaması durumunda ETH’nin 1.060 dolara düşeceğini tahmin etti.

“ETH’de benim için önemli olan alan 1.140-1.170 dolar arasındaki alandır. Daha fazla yukarı ivme görmek istiyorsak, bunun devam ettiğini görmek isteriz.

Değilse -> yanımda 1.060 dolarlık alan.”

fwrypumwqaamele kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Yazma sırasında Ethereum, Van de Poppe’nin kaydettiği 1.140 dolarlık alanın altına düştü ve şu anda 1.028 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!