Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Justin Bennett: Dogecoin Bu Seviyeye Ulaşırsa %500–1.000 Ralli Yapabilir!

Kripto piyasası analisti Justin Bennett, Dogecoin’in (DOGE), kilit bir seviyeyi başarıyla kurtarıp destek olarak yeniden test etmesi durumunda büyük bir ralli için hazır olduğunu düşünüyor.

Analist, 78.000 Twitter takipçisine, meme kripto varlığı Dogecoin’in 0.24 $ seviyesini geri alabilirse çok aylı %500-1000’lik bir artışa başlayabileceğini düşündüğünü söyledi.

“DOGE’nin bu alanı 0,24 doların üzerine çıkarması gerekiyor. 

Bunu yapın ve çok aylı bir ralli başlar, IMO (bence).

Onaylarsa, muhtemelen %500 – 1.000 yukarı yönlü olacaktır.”

image 28
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett’in analizine göre, eğer DOGE 0,24 doları kırabilirse, 0,24 doları yeniden test etmeden ve daha yükseğe çıkmadan önce kısa ömürlü bir pompanın 0,26 dolardan bir önceki en yüksek seviyeye ulaşmasını bekliyor. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Dogecoin 0.236 dolardan işlem görüyor.

Kripto piyasası stratejisti, Dogecoin’in meme kripto varlığının kıvrıldığı ve büyük bir üçgen desen oluşturduğu günlük grafiğine de bakıyor. Yükseliş trendinde bir üçgenin oluşumu, bir varlığın çapraz direncini kaldırdıktan sonra yükselişe devam ettiğini gösterir. Bennett’in grafiğine göre, DOGE aynı kalıbı bu yıl iki kez bastı. Her iki durumda da, büyük yükselişler kopuşu izledi.

image 27
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Cryptocademy bültenindeki piyasa analizinin son sayısında Bennett, DOGE’nin 0.245 doların üzerinde bir kırılmayı onaylayabileceğini varsayarak ulaşabileceği üç temel fiyat hedefini vurguluyor.

“Bu daha da yükselirse, 0,32 ABD Doları, 0,42 ABD Doları ve 0,57 ABD Doları gibi hedeflere ulaşılabilir.

telegram 12

Ancak, kırılmayı onaylamak için 0,245 dolar civarında üst trend çizgisinin üzerinde bir günlük kapanışın gerekli olduğunu unutmayın.”

image 7
Kaynak: cryptocademy.com

BTC karşı Doçun (DOGE / BTC) baktığımızda, Bennett çifti olacağını öngördü patlak Haziran’dan beri geliştiriyor devasa düşen kama oluşumu.

“Bu sadece USD karşısında DOGE değil.

DOGEBTC’nin üzerine düşen bu takoz gülünç.

IMO, daha yükseğe fırlamadan önce sadece bir zaman meselesi.”

image 26
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!