Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Devasa Polkadot Tahminini Açıkladı! Cardano, Solana ve VeChain İçin Fiyat Uyarısında Bulundu!

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor.

Tüccar ve analist, 442.000 Twitter takipçisine DOT’un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söylüyor.

Bir Fibonacci uzatma modeli kullanarak, potansiyel hedefler olarak 75 ve 115 doları özetliyor.

“Boğa döngüsüne girerken 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasalara şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel düşüşler ve potansiyel kazançlar için potansiyel bir senaryo elde edersiniz. Yani sizin için [yukarı yönlü] hedefler 75 ila 115 dolar…

38 dolar civarında sürdüreceğimiz gerçeğini analiz ederseniz, potansiyel kayıp ve geçersizlik bu önceki en düşük 32 dolardır.”

Cardano’ya (ADA) gelince Van de Poppe,  piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığının Bitcoin (BTC) tablosunda düşüş sinyalleri gönderdiğini söylüyor.

kripto

“Bitcoin’e karşı Cardano, burada yoğun bir yükseliş, düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık gösteriyor.”

Kripto para analisti, yayın sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarında destek tutarsa ​​bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye [1.75$]. Eğer bu burada geçerli olacaksa, ki bunu zor bulabilirim, o zaman bu bölgelerde potansiyel uzun girişler için herhangi bir şey arıyorum.

telegram 12

Bu değer kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0.0000150 BTC [1.90$] ve 0.00002 [1.19$] BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.”

Sıradaki Van de Poppe, Solana’nın (SOL) “ağır düzeltme” yaşamasını beklediğini söyledi. Kripto analistine göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık %67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80.40 dolar değerinde olan 0.00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacak.

“Solana, aynı resim. Ağır düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek.

Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0.00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu %67’lik bir düzeltici hamle.”

Kripto para analisti ayrıca, aşağı doğru bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’e (VET) de bakıyor.

“Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler [ve] daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, direnişe verilen önceki desteği de her zaman reddediyoruz.”

Van de Poppe’ye göre, VET/BTC grafiğindeki “en iyi potansiyel giriş noktası”, sırasıyla 0.066 $ ve 0.089 $ değerinde 0.00000110 BTC seviyesi veya 0.00000150 BTC’dir.

“Benim için en iyi potansiyel giriş noktası yaklaşık 0.00000110 BTC [0.066$]. Bu bölgede bir giriş noktasına bakıyorum. Eğer oraya Kasım ve Aralık aylarında ulaşırsak, bu isabetli olacaksa bu kesinlikle harika olurdu.

İkincisi – burada sahip olduğumuz tüm bölge bu. Zaten buna daldık ve bu, 0.00000150 BTC [0.089$] civarındaki bölge.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!