Altcoin Haberleri

Coinbase, Blur’a Destek Vermek Amacıyla Listeledi!

Coinbase, ABD’nin en büyük kripto borsası, NFT pazarı projesi Blur’a (BLUR) destek vermek için yepyeni bir girişim başlattı.

Bu yeni token, Salı günü borsada canlı yayınlanırken aynı gün içerisinde bir airdrop gerçekleştirildi.

Dört ay önce başlatılan NFT pazarı Blur, 1,4 milyar doların üzerinde brüt ürün hacmi işlemiş durumda.

Projenin Twitter hesabına göre, Blur’da NFT ticareti yapan veya borsada işlem gören koleksiyonlar oluşturan kullanıcılar, airdroptan tokenlerini talep etmek için 60 gün süreye sahip.

Haber yazıldığı sırada 0.82 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Piyasa değeri açısından 137. sırada yer alan bu kripto varlık, ilk gününde %83’ten fazla bir düşüş yaşamıştı.

blur haberleri

Blur ‘Deneysel Etiket’ adı altında listelendi

Coinbase, tokeni borsanın daha riskli ve düşük likiditeli kripto varlıkları için oluşturduğu “Deneysel Etiket” altında listelemiş durumda.

Geçtiğimiz yıl Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin standartlarını karşılayan her kripto varlığını mümkün olduğunca listelemeyi hedeflediklerini belirtmişti.

“Amazon veya benzeri bir platformda bir ürünün üç yıldız veya beş yıldız puanı olabileceği halde, sürekli olarak yalnızca bir yıldız alıyorsa, muhtemelen sahte, kusurlu veya başka bir sorunla karşı karşıya demektir. Bu durumda, platform belki de ürünü kaldıracaktır. Aksi takdirde, ürünün ne olduğuna piyasa karar verecektir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!