Altcoin HaberleriKripto Para HaberleriMetaverse Haberleri

Shiba Inu, Metaverse Hakkında Konuşmak İçin WEF’ten Davet Aldı!

Shiba Inu topluluğu şu anda, projenin Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) Küresel Metaverse Politikası için çalışma ortağı olma davetini kabul edip etmeyeceğini belirleyecek çevrimiçi bir oylamanın ortasında bulundu.

Bu yazının yazıldığı sırada, SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından Twitter üzerinden yürütülen anket için 18.000’den fazla oy kullanıldı ve %60’tan fazlası WEF ile ortaklık teklifini kabul etmekten yana.

Kusama daha önce metaverse ile ilgili girişimin Meta, Decentraland ve Sandbox’ı da içereceğini açıklamıştı.

Ne yazık ki, bu olumlu gelişmeye ve Shiba Inu’ya yönelik belirgin bir güven gösterisine rağmen, SHIB tokenı daha yüksek spot işlem fiyatlarına tırmanmakta zorlanmaya devam ediyor. SHIB güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Shiba Inu Fiyat Takibi, Diğer Önemli Ölçütler

Kripto veri toplayıcısı Coingecko’nun son takibine göre, basın saatine göre Shiba Inu 0,00000903$’dan el değiştiriyor ve son yedi gün içinde minimum değerinin neredeyse %2’sini kaybetti.

shiba haberleri

Devam eden ayı piyasası, piyasa değeri açısından en büyük 14. kripto para birimi olarak yerini terk etmek zorunda kalan meme kriptosuna çoktan zarar vermişti.

Varlık, son 24 saat içinde genel değerlemesini %8 oranında artırmayı başarmış olsa da, 5,32 milyar dolarlık genel değerlemesiyle 15. sıraya yerleştiği için listedeki önceki yerini yeniden ele geçirmek için yeterli olmadı.

Bu kasvetli performansa rağmen, en iyi Ethereum balinaları kısa süre önce, yaklaşık 70 milyon $ tahmini değerle toplam varlıklarının %3,14’ünü oluşturan kriptoya olan sarsılmaz güvenlerini gösterdiler.

Ayrıca, Ekim ayı sonlarında 80.000’in üzerinde olan aktif adres sayısında şu anda 130.000 civarında bir artış söz konusudur.

Umutlar Shibarium’a Bağlandı

SHIB protokolünün üzerine inşa edilecek ve daha çok bireysel bir ağ gibi çalışmasını sağlayacak bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’u tam olarak beklemeye devam ediyor.

Aşırı bol arzını azaltma umuduyla jeton sahiplerinin jetonlarını yakmalarını sağlayacak yerleşik bir mekanizmaya sahiptir.

Ancak şimdilik topluluk, bu yılın Eylül ayında başlatılan blok zinciri tabanlı bir kart oyunu olan Shiba Eternity ile yetinmek zorunda kalacak.

Bu TCG de tıpkı Shibarium gibi, SHIB tokenlarının yakılmasında hayati bir rol oynarken, talebini artıracak ve bu da büyük olasılıkla fiyatında yukarı yönlü bir hareketi tetikleyecektir.

shiba analiz
kaynak: tradingview

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!