Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Kraken Yöneticisine Göre, Kripto Varlıkların Fiyatını Sürdüren Ne?

ABD merkezli kripto borsası Kraken’deki bir yönetici, birkaç üst düzey kripto projesinin patlayıcı büyümesinin arkasındaki katalizörler hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

“Bitcoin’deki fiyat değişiklikleri için gördüğümüz ana nedenler, genellikle benimseme veya yeni teknik gelişmeler etrafındadır. Ve her ikisi arasında, bu ETF [borsada işlem gören fon] gibi, daha fazla benimsenen ve güçlü bir piyasa hareketine işaret eden herhangi bir duyuru fiyatı etkileyecektir.

Welch, Bitcoin ile birlikte Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) gibi diğer büyük sermayeli altcoinlerin protokollerinde yapılan teknik değişiklikler nedeniyle büyük bir büyüme gördüğünü söylüyor.

“Bitcoin’in temelleri gerçekten teknik değişikliklerdir ve bunları canlı olarak görebilirsiniz. Bu, daha önceki hiçbir para türüne benzemiyor, çünkü para birimindeki değişiklikleri görebiliyorsunuz, doğrudan nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Dolayısıyla Bitcoin, Ethereum, Polkadot ve diğer birçok para birimi için yapılan bu teknik değişiklikler, yeni bir lansman olduğunda kesinlikle fiyat itici güçlerinden biri.”

kraken

Ethereum kısa süre önce, ağdaki her işlem için ETH’nin küçük bir bölümünü dolaşımdan kaldıran, EIP-1559 olarak bilinen bir yükseltme içeren bir hard fork başlattı.

Polkadot, önümüzdeki ay esasen blok zincirlerin platformda başlatılmasına izin verecek olan Parachain müzayedelerini başlatmaya hazırlandığını duyurdu.

Welch, her yaştan ve kökenden insanın artık dünyanın her yerinden kripto para birimlerine yöneldiğini söylüyor.

“Artık geleneksel yatırımcılardan ilgi görüyoruz ve birçok gençten de ilgi görüyoruz. NFT’ler [karşılaştırılamaz tokenler] etrafında bu büyük dalgayı görüyorsunuz ve yine, bunu her yaştan, tüm geçmişlerden ve dünyanın her yerinden görüyoruz. Kraken, 170’den fazla ülkedeki müşterileri desteklemektedir. Bu, kripto para biriminin benimsenmesi ve bu yeni teknolojinin heyecanı etrafında dünya çapında bir fenomendir.

Bu yıl herkes ayakta. 66.000 doların üzerine çıktığımız bu yeni fiyattan herkes memnun. Bu, son birkaç yılda yatırım yapan herkesin yükseldiği anlamına geliyor ve [BTC’nin] Noel zamanı veya yıl sonuna kadar tam olarak nereye varacağını söylemek zor olsa da, fiyat artışının devam etmesini bekliyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!