Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum Rakibi Solana için Büyük Hedefi Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) için uzun vadeli büyük fiyat hedefini açıklarken Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) için dalgalanmalar tahmin ediyor.

Sahte kripto analisti Inmortal, 152.100 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans ödeme ağı LUNA’nın yaklaşık 80 dolarlık desteğe saygı duyduktan sonra üç haneli rakamlara geri dönmesini beklediğini söyledi.

“LUNA tekrar göz kırpmadan önce 100 dolardan.”

image 10
Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Yazma sırasında, LUNA 94 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Inmortal, diğer Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche konusunda da yükselişte. Kripto tüccarına göre Avalanche muhtemelen LUNA’nın ayak izlerini takip edecek.

“Potansiyel yakalama oyunu.

AVAX [ve] LUNA.”

image 9
Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Solana’ya gelince, kripto stratejisti akıllı sözleşme platformunun potansiyel olarak mevcut 107 $ fiyatından %830’un üzerine çıkabileceğine inanıyor.

“SOL’ü 100 doların altında satın alın ve 1.000 doların üzerinde satmak oyundur.”

Bitcoin’e (BTC) bakan kripto stratejisti, BTC’nin 40.000 dolarlık kilit fiyat seviyesini geri kazandıktan sonra bu hafta ralli yapmasını beklediğini söyledi.

“Bu hafta için ana plan, haftalık açıklığın geri alınması üzerine uzun BTC.

Fiyat onu geri alamazsa, şort arayacağım.”

image 8
Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Inmortal’a göre, piyasa değerine göre lider kripto 40.000 doların altında işlem görürken hafta sonu Bitcoin’i açığa çıkaranlar şimdi kapana kısılmış durumda ve kayıplarını azaltmak için büyük olasılıkla BTC satın almak zorunda kalacaklar.

“Yeşil haftalar her zaman hafta sonu kapana kısılan şortlarla desteklenir.” 

Bitcoin’i açığa satış yapan tüccarlar, bir borsadan BTC ödünç alır ve belirli bir fiyattan satarlar, fiyatların düşeceğini ve böylece borçlu oldukları BTC’yi daha düşük fiyatlarla geri ödeyerek kar elde edebileceklerini umarlar.

Fiyat onların önyargılarına karşı hareket ederse, borsayı geri ödemek için BTC’yi daha yüksek fiyatlardan satın almak zorunda kalırlar ve bu da ralliye yakıt katar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!