Altcoin HaberleriSponsorlu Makale

LBank Borsası CoinMarketCap’te İlk 24 arasında Yer Alıyor ve DhabiCoin’i (DBC) Listeleyecek!

LBank exchange, dünyadaki kripto para birimi endüstrisindeki en büyük ve en iyi bilinen şirketlerden biridir. DhabiCoin (DBC) yakında LBank borsasında listelenecek. LBank, birçok cephede rekabeti geride bırakan böyle bir platformdur. Hong Kong merkezli kripto para borsası, 2015’ten bu yana uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. LBank, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash, USDT ve yakında DhabiCoin dahil olmak üzere yaklaşık 500 token ile çok yönlü ticaret fırsatları sunuyor. Platformdaki ortalama günlük hacim bir milyar doları ve 28 BTC’yi aşıyor. Kullanıcılar, Android ve iOS sürümlerinde bulunan Uygulama aracılığıyla küresel olarak LBank platformuna erişebilir.

DhabiCoin, 17 Ocak 2022’de BigOne borsasında ve ardından üç borsada daha piyasaya sürüldü: Latoken, Hotbit ve Pancake Swap. DBC, kripto para piyasasındaki bir depremin ortasında piyasaya sürülmesine rağmen, DhabiCoin, piyasa endişesi sırasında yeni piyasaya sürülen bir madeni para için likiditesini ve önemli günlük işlem değerini korudu. Her şey, bu DBC’nin sonucunun, para biriminin orta ve uzun vadede sağlam bir projesi olduğu için olduğunu gösteriyor. Önümüzdeki DBC girişimlerinden birini görün.

en

2022’nin kripto para dünyası için en büyük haberlerinden biri, Microsoft ve Facebook’un birleşmesi ile Metaverse’in genişletilmesi olacak, zaten Meta olarak yeniden adlandırıldı. Metaverse, kullanıcıların yalnızca kişiselleştirilmiş avatarlarla toplantılar düzenleyebilecekleri oyunlar oynayabilecekleri bir sanal dünyanın varlığını mümkün kılacak, her şeyden önce Metaverse, insanların cihazlarının ekranında gezegensel bir alışveriş merkezi olacak. Örneğin Nike, kullanıcıların Metaverse aracılığıyla deneyebilecekleri ayakkabılar geliştiriyor. Metaverse ve uygulamalarının gezilebilirliği, kullanıcılarını şaşırtacak. Kripto para dünyasındaki birçok analist, platformu akıllı ve cüretkar bir uygulamayla birleştiren kripto paranın bundan sonra piyasaya hakim olmak için her şeye sahip olduğuna zaten işaret ediyor.

DBC, kullanıcıların gözlükleri test edecekleri, müzikal gösterileri izleyecekleri ve Metaverse’in getirdiği diğer olanaklara sahip birçok sanal mağazaya sahip olacak Metaverse platformunu tanıtmaya şimdiden çok yakın. Bu girişimle, DhabiCoin’in arkasındaki ekip, dijital dünyada temel bir niş işgal etmeyi, DBC’ye daha fazla işlevsellik kazandırmayı ve piyasa değerini artırmayı hedefliyor.
DBC zaten piyasada ve ekip, dünya pazarında para biriminin artması ve konsolidasyonu için yenilik yapmaya ve yatırım yapmaya devam ediyor.
LBank uygulamanızı indirin ve DhabiCoin ağlarına bağlı kalın.

DBC hakkında: DhabiCoin’in web sitesi, Facebook, Twitter, YouTube, Reddit ve Telegram.
DBC artık BigOne, Latoken, Pancake Swap, Hotbit ve yakında Biconomy ve LBank borsalarında kullanılabilir.
CoinMarketCap ve CoinGecko‘da DBC’yi ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!