Altcoin Haberleri

Analist Jason Pizzino’ya Göre Polygon (MATIC), Curve (CRV) ve 2 Altcoin Bu Yıl 10 Kat Artacak!

Popüler bir kripto stratejisti, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin’in bu yıl 10 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu ve daha geniş kripto pazarlarının yatay ticaret yaptığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Jason Pizzino, Polygon devam eden gerileme rağmen boğa trendi halen devam ettiğini söylüyor.

“Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, genellikle bir pozisyona girmek istediğiniz zamandır…

Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum: daha yüksek dipler, bu oldukça basit. Yüzde elli [Fibonacci] seviyesi yaklaşık 2.20 dolar.”

altcoin

Yatırımcının listesinde bir başka altcoin ise CRV.

“Eğri 24 milyar dolarlık toplam değerde ve bu nedenle kilitli toplam değere karşı piyasa değeri 0,1. Yani, piyasa değeri yaklaşık 2,4 milyar dolar, kilitli toplam değer: 24 milyar dolar.

Bence burada da Curve’u şu anda Curve’de kilitli olan değere daha yakın bir değerde değerlendirmek için büyük bir yakalama oyunu olacak.”

Sırada, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim belirteci olan Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya göre, Sushi’nin nispeten küçük pazar değeri, onu üstel kazançlar elde edebilecek bir konuma getiriyor.

“Suşi, 2 milyar dolara tamamen seyreltilmiş 1 milyar dolarlık bir piyasa değeridir. Yani 10x için 10 milyar dolar makul görünüyor…

telegram 12

Ve bu şeyler başladığında, nerede durduklarını bilmiyoruz. Sadece devam ediyorlar.”

Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar arasında olduğunu ekliyor.

Dördüncü kripto varlığı, otomatik bir verim çiftçiliği stratejisine güç veren merkezi olmayan bir finans platformu olan Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI’nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik özelliklerin ise güç belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Kilitlenen toplam değer de iyi görünüyor: 1,4 $ [milyar] piyasa değeri ile 5,7 milyar $…

Daha yüksek dip formları da görmeye başlıyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!