Altcoin Haberleri

Analist Benjamin Cowen, Polygon (MATIC) İçin Fiyat Tahminini Paylaştı!

Popüler kripto analisti, bir numaralı kripto Bitcoin (BTC) topallarken, çok zincirli ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) için çıtayı daha da yükseltiyor.

Yeni bir strateji oturumunda Benjamin Cowen, 666.000 YouTube abonesine Polygon’un Temmuz ayına kadar olan günlük seviyelerinin açık bir yükseliş eğilimi gösterdiğini ve önde gelen Ethereum ölçeklendirme çözümü tüm zamanların yenisine ulaşsa bile fiyat keşif modunun hemen köşede olabileceğini söyledi.

“Bu genel yükseliş trendinde olduğumuzu ve fiyat keşif moduna yaklaştığımızı iddia edebilirsiniz…

[Bu] her zaman ilginçtir çünkü tüm bu farklı fiyat noktalarında aynı tür duvarlara sahip olmanız gerekmez.”

Analist, sahip oldukları kripto varlıkları yükseldiğinde veya düştüğünde yatırımcıların nasıl farklı davrandığını açıklamaya devam ediyor.

“Bitcoin’i 60 bin dolar veya 65 bin dolar veya 69 bin dolar gibi bir fiyattan satın alan insanlar için, eğer tüm yığın için maliyet temelleri buysa, bazılarının sadece çıkmak isteyebileceğini hayal edebilirsiniz.

Satışlarını orada yapıyorlar ve bir gün bu fiyatlara giderse, çıkmaktan mutlu oluyorlar. Bundan daha fazla kar elde etmeyi umursamıyorlar, sadece kayıplarını kesip potansiyel olarak daha düşük bir fiyatla devam etmeyi ya da başa baş olmayı tercih ediyorlar.

Oysa bir kez fiyat keşif moduna girdiğinizde ve tüm tarih boyunca o jetonu satın alan herkes kârdadır, sürece… Eğer anında satın alıyorsanız, yükselişini izliyorsunuzdur, herkes kârdadır.

Yani tam olarak aynı tür duvarları görmüyorsunuz. Şimdi sonunda insanlar kâr elde ediyor ve beklemeniz gereken yeni çanta sahipleri var.”

telegram 12

Cowen daha sonra, fiyat keşif moduna girmek için MATIC’in ulaşması gerektiğine inandığı tam seviyeyi ortaya koyuyor.

“2,79 dolar diyelim. 2,79$ MATIC, onu fiyat keşif moduna alacak. Ve altında hiçbir şey yok. Bazı insanların burada fiyat keşif modunda olduğumuzu söylediğini gördüm [$2,53]… ama hatırlamanız gerekir ki, Mayıs ayında o büyük kazayı yaşamadan önce, MATIC aslında biraz daha yükseldi…

Tüm zamanların yeni zirvelerine yaklaştığını görmek ilginç, ancak bence daha ilginç olan şey, Bitcoin düşüş trendindeyken bunu yapıyor olması. Bu benim için olağanüstü.”

cowen matic discovery
kaynak: benjamin cowen/youtube

Grafik gurusu, son Bitcoin zirveleri ile Polygon düşüşleri arasındaki önemli karşıtlığı vurgulayarak düşüncelerini sonlandırıyor.

“MATIC, Bitcoin’in son beş hafta içinde yaşadığı her şeye rağmen yükseliş trendinde.

MATIC, daha yükseğe ve daha yükseğe ve daha yükseğe itmeye devam ediyor. Ve Bitcoin’in yaptığı gibi daha düşük seviyeler koymak yerine, daha yüksek düşükler koyuyor.

Örneğin, Bitcoin 47 bin dolara ya da başka bir şeye geri dönerse, MATIC’in trend çizgisine geri dönmesi o kadar da çılgınca olmaz. Belki potansiyel olarak 2 dolara geri dönersiniz.

İki dolara gideceğini söylemiyorum ama… bir hafta önce 1.80 dolardık. O yüzden bu olmayacakmış gibi davranmayalım. Aslında günlük kapanışlara bakarsanız çok daha güzel göründüğünü görebilirsiniz.”

Yazma sırasında 14. sıradaki MATIC, gün için %5.71 artışla 2.57$’a yükseldi. Altcoin’in Cowen’in hedeflediği 2.79$ seviyesine ulaşması için ek %8.56 oranında artması gerekecek.

Önde gelen kripto BTC, gün içinde 48.435 dolarda sabit kaldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!