Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Popüler Kripto Tüccarına Göre Bitcoin (BTC), Solana (SOL) ve 3 Altcoin için Sırada Ne Var?

Kripto analisti Altcoin Sherpa, geçen haftaki genel fiyat artışına rağmen piyasa hakkında büyük ölçüde düşüş eğiliminde.

Tüccar, 22.000 doların Bitcoin (BTC) için “olması gereken” bir seviye olduğunu söylüyor.

“Son zirve, teknik olarak daha yüksek olmasına rağmen inandırıcı değil ve bence bu düşük seviyenin 22.000 dolardan kırılması için gerçek bir şans var.”

bitcoin
kaynak: altcoinsherpa/twitter

BTC, yazı yazılırken 23.429 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) üzerinde benzer şekilde düşüş gösteriyor.

“Bu son hamlede net bir yükseliş görmedim. Elde edebileceğimiz en iyi şey, bir çeşit değişken konsolidasyon modeli [bence], bana belirsiz görünüyor.”

seri31 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

Solana yazı yazılırken 40.23 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca, İyimserlik için yerel token olan OP’nin “doldurulması gereken çok fazla verimsizliği” olduğunu söyleyerek daha düşük kırılacağına inanıyor. İyimserlik, Ethereum için 2. katman ölçeklendirme çözümüdür.

seri32 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

OP, yazı yazılırken 1,91 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 116. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %18’den fazla arttı.

Ek olarak, Altcoin Sherpa, Ethereum tabanlı takas edilemeyen belirteç (NFT) pazarı LookRare’in yardımcı programı belirteci olan LOOKS için “daha genel kesim” öngörüyor.

seri33 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

LOOKS yazı yazılırken 0,380175 dolardan işlem görüyor.

Tersine, ancak, Altcoin Sherpa, emtialar veya endeksler gibi Ethereum’da sentetik ticarete konu varlıkların çıkarılmasına izin veren bir protokol olan Synthetix’in yerel belirteci olan SNX’te daha fazla yükseliş gösteriyor.

“Bu seviye için sabırla bekledim ve yükseleceğini düşünüyorum, bu her zaman BTC’ye bağlı olacağını söyledi. Yine de bunun oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum.”

seri34 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

SNX, yazı yazılırken 3.84 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!