Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bitcoin İçin Büyük Hareketin Yakın Olduğunu Söyledi!

Geçen yıl kripto boğa piyasasının sonunu çivileyen kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) aşırı oynaklığa tanık olmaktan günler uzakta olabileceğini söylüyor.

Analist Pentoshi, Bitcoin’in işlem hacmini yakından takip ettiğini ve bunun kripto borsalarında önemli artışlar gördüğünü söyledi.

“Önümüzdeki birkaç gün içinde, esasen bir aylık yan hareketlerden sonra büyük hareket. Aynı grafik, Haziran ayı büyük satışlarının dışında gelen tüm borsalarda çok fazla hacim. Bu gözle görülür bir artış.”

seri106 kriptoup
kaynak: pentoshi/twitter

Pentoshi’ye göre, Bitcoin’in ticaret hacmindeki artış, BTC’nin Kasım 2021’den bu yana kral kriptoyu düşüş trendinde tutan çapraz direncini test etmesiyle geliyor.

“BTC, şimdi Kasım ayının yükseklerinden düşüş trendi çizgisine karşı. Son zamanlarda trend çizgisine karşı daha hızlı vuruşlar. Bakalım ne almış.”

seri105 kriptoup
kaynak: pentoshi/twitter

Geçen hafta Pentoshi, BTC boğalarının bir yardım rallisini ateşlemeye hazır olduğuna inandığı için Bitcoin’in 28.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin etmişti.

Popüler analist ayrıca, toplam kripto piyasası kapitalizasyonunun ne kadarının Bitcoin’e ait olduğunu izleyen Bitcoin baskınlık grafiğine (BTC.D) bakıyor. Yükselen bir BTC hakimiyeti, Bitcoin’in diğer kripto varlıklarından daha hızlı yükseldiğini veya önde gelen kripto dalgalanmaları sırasında altcoinlerin değer kaybettiğini gösteriyor.

Pentoshi’ye göre, BTC.D grafiği büyük bir çıkış için hazırlanıyor gibi görünüyor.

“BTC hakimiyeti potansiyel bir kopuşu tehdit ediyor. Unutmayın ki, bir kez olsun, o alt çizgiye dokunmaktan hiçbir zaman iyi bir şey gelmez. Eğer burada patlarsa, SONRA yukarı veya aşağı bir hareketten bağımsız olarak alts’den daha iyi performans gösterecektir. ”

seri104 kriptoup
kaynak: pentoshi/twitter

Yazma sırasında, Bitcoin gün içinde sabit olarak 19.211 $ için el değiştirirken, BTC.D grafiği Pentoshi’nin koparma seviyesine çok yakın %41.28’de geziniyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!