BİTCOİN

Michael Saylor, Bitcoin Madenciliği İçin Kolları Sıvadı! Konsey İçin Davet!

Salı günü, $MSTR‘den Michael Saylor, halkı Bitcoin Madencilik Konseyi üyeleriyle buluşmaya davet etti. Söz konusu toplantı Twitter Alanında olacak ve Bitcoin Madenciliği ile ilgili en son güncellemeleri tartışacak. Dahası, enerji tartışmasını, ağ dinamiklerini, teknoloji trendlerini ve endüstri görünümünü ele alacaklar.

Bunun dışında Çin madencilik politikasını ve Kuzey Amerika madencilik gelişimini tartışmayı planlıyorlar. Bu nedenle Saylor, bir tweet’te halktan soru-cevap bölümünde konuları veya soruları olup olmadığını sormalarını istedi.

@Wtfispriceacti1 kullanıcısı, Bitcoin madenciliği için volkanların kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Mümkün mü?’Ayrıca başka bir kullanıcı, ‘Temiz enerjisi bol olan Teksas başta olmak üzere, operasyonları ABD’ye taşıyan madenciler hakkında düşünceleriniz nelerdir?’

Açıkçası, birçok Twitter kullanıcısı bu tweet davetine @crypto_tolkien kullanıcısı gibi ilginç yorumlar bıraktı.

Saylor, Elon Musk ve Kuzey Amerika’daki önde gelen Bitcoin madencileri ile bir toplantı düzenledi. Oysa madenciler Bitcoin Mining Konsey kurulması konusunda mutabık kalmışlardı

Unutulmamalıdır ki, madencilerin ödül olarak kripto kazanmasını sağlayan harika kripto özelliklerinden biridir. Böylece kripto madenciliği endüstrisi kripto dünyasında sıcak bir konu haline geliyor.

Kaynak: CoinQuora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!