Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Arthur Hayes, Altcoinlerin Bir Sonraki Boğa Çılgınlığında Ralli Yapacağını Söyledi!

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, piyasa değerine göre ilk iki kripto varlığına bağlı olarak altcoinler için parabolik bir ralli öngörüyor.

Hayes yeni bir blog yazısında, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yükseliş eğilimini sürdürürse, altcoinlerin agresif bir şekilde artacağını söyledi.

“Bitcoin ve Ethereum yükselmeye devam ederse, önümüzdeki birkaç ay içinde kesinlikle çıldıran bir shitcoin dikey olacak…

Shitcoining’in anahtarı, dalgalar halinde inip çıktıklarını anlamaktır. Önce kripto rezerv varlıkları, yani Bitcoin ve Ethereum ralli yapar. Bu en önemli varlıklardaki ralli sonunda durur ve ardından fiyatlar hafifçe düşer. Aynı zamanda, shitcoin kompleksi agresif bir ralli gerçekleştirir. Ardından shitcoinler yerçekimini yeniden keşfeder ve ilgi tekrar Bitcoin ve Ethereum’a kayar.

Ve bu merdiven basamaklı süreç, seküler boğa piyasası sona erene kadar devam eder.”

altcoin haberleri

Hayes, Bitcoin’in 2022’deki en düşük seviyesini kaçırmasına rağmen, şimdi artan piyasa likiditesinin tetikleyeceğine inandığı potansiyel bir sonraki yükseliş için yatırım yaptığını söyledi.

“Benzer bir şekilde, portföyümün bir kısmı Bitcoin’in bu son rallisinin erken dönemlerini kaçırdı ki bu da gelecekteki parasal gevşeme beklentilerinden kaynaklanıyordu. Ancak bu inatçı olmam ve Ters Repo Anlaşmalarından ve TGA’nın (ABD Hazinesi Genel Hesabı) harcamalarından kaynaklanacak olan rallinin bir sonraki kısmına katılmayı reddetmem gerektiği anlamına gelmiyor.”

Bitcoin, 2022’nin en düşük seviyesi olan 15.500 $’dan yaklaşık %50 artışla, haber yazıldığı sırada 23.135 $’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Ethereum bu haberin yazıldığı sırada 1.673 $ değerinde olup, 2022’nin en düşük seviyesi olan 995 $’dan bu yana yaklaşık %70 artış göstermiştir. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!