Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Eski Morgan Stanley CEO’su Kripto’nun Gelecekte ‘Büyük’ ​​Olabileceğini Söyledi!

Bankacılık devi Morgan Stanley’nin eski üst düzey yöneticisi, kripto varlıklarının arkasındaki teknolojinin mevcut finansal sistemde devrim yaratabileceğini söylüyor.

Eski Morgan Stanley CEO’su John Mack, hayatın bilgisayarlara giderek daha fazla bağımlı hale gelmesiyle, yaklaşık 50 yıl içinde parasal işlemlerin ve varlık ticaretinin blok zincirlerde dijital olarak gerçekleşeceğini söylüyor.

“[Finansal sistemin] ortadan kalkacağını düşünmüyorum, ancak çarpıcı biçimde değiştiğini düşünüyorum. Kripto al. Benim için neden değerli olduğunu anlamak zor.

Elli yıl sonra, belki [dijital varlıklar] parasal işlemlerin gerçekleşmesi için çok büyük bir yol olacaktır. Kablolamak kolaydır. Bir bankaya yatırmak için endişelenmenize gerek yok. Hepsi bir bilgisayarda. Yalıtıldığından, korunduğundan ve kimsenin içine giremeyeceğinden emin olmalısınız.

Ancak bundan 50 yıl sonra, ticaretin nasıl yapılacağı, risklerin nasıl alınacağı ve limitlerini aşmadıklarından emin olunması konusunda insanlardan bilgisayarlara yapılan girdilerle her şeyin daha da elektronik hale geleceğini düşünüyorum.”

bitcoin-morgan

Mack, piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere dijital varlıklara yatırım yaptığını not etmeye devam ediyor.

Ayrıca başlangıçlar, fonlar ve kendi aile ofisi aracılığıyla kripto para birimlerine yatırım yaptığını söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!