Ethereum Analizleri

Analist Who Rode’a Göre Ethereum (ETH) Yaklaşık %35’lik Ralliyi Ateşleyebilir

Yılın ilk aylarında kripto para piyasalarındaki artışı başarıyla yöneten bir yatırımcı, Ethereum’un (ETH) büyük bir artış yaşayabileceği bir durumu öngörüyor.

Son zamanlarda gerçekleşen bir strateji toplantısında, yatırımcı DonAlt, 52.200 YouTube takipçisine Ethereum‘un 1.935 dolarlık kritik direnç noktasının hemen altında birleşmeye devam ettiğini belirtti.

Başarılı yatırımcıya göre, mevcut fiyatlarla daha fazla birleşme, sonunda bir patlamaya neden olabilir.

“ETH, aslında her şeyin yolunda olduğu bir bölgede birleşiyor çünkü bu direnç, teorik olarak aşağı yönlü bir hareket oluşturmalı. Bu, şimdiye kadar birkaç kez gerçekleşti, ancak hiçbir şey gerçekten olmadı. Eğer dört hafta daha bu şekilde devam ederse, direncin kırılması gerekiyor…

Eğer (1.935 dolar) üzerinde bir kapanış yaparsanız, daha yüksek bir seviyeye çıkmanız oldukça olası.”

DonAlt ayrıca, 1.935 doların üzerindeki bir hareketin, ETH’yi Terra (LUNA) ekosisteminin çöküşü nedeniyle Ethereum’un çökmeden önce son olarak Mayıs 2022’de görülen bir seviyeye ulaştırabilecek hızlı bir ralliyi tetikleyebileceğini belirtiyor.

“Yatay hareketle, 1.935 doların üzerinde bir kapanış yaptık, 2.500 dolara çıkmamız oldukça muhtemel görünüyor. Neredeyse hiç engel yok… 2.000 dolarlık sınırda bu kadar çok takıldığımızı düşünürsek, bunu aştığımızda hızlı bir şekilde yükselmemiz mantıklı.”

grf449
kaynak: donalt/twitter

Yazı yazıldığı sırada, Ethereum 1.882 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!