Altcoin Analizleri

Kripto Analisti Binance Coin (BNB) İçin Hızlı Artış Öngörüyor

Kripto para stratejisti olan Jack, Binance Coin (BNB) için hızlı bir artış öngördüğünü belirtiyor. Jack, 243.100 Twitter takipçisine, BNB’nin 230 dolarlık destek seviyesine yakın olduğunu ve bu nedenle bir sıçrama yapabileceğini ifade etti.

Jack’e göre, BNB ayıları, piyasa değeri bakımından dördüncü en büyük altcoin olan BNB’ye yığılıyor ve bu durum kısa bir sıkışıklık oluşturabilir.

“Dün düşük aralıkta arzın reddedilmesi, sıkışıklıkların konumlandırma için fırsatlar olduğunu ve düşük aralıkta kısa pozisyon almanın sizi sıkışma riskiyle karşı karşıya bıraktığını gösteriyor. Bir gecede birçok açık pozisyon birikti ve kısa pozisyonlar prim ödedi.”

grf55
Kaynak: Jack/Twitter

Kısa bir sıkışıklık, tacirlerin belirli bir fiyattan ödünç aldıkları bir varlığı, fiyat farkının düşmesini umarak geri almak zorunda kaldıkları ve bu durumun daha fazla ralliyi tetiklediği bir durumdur.

Jack’in tahminlerine göre, BNB’nin 250 dolarlık bir yükselişten sonra 230 dolara düşeceği görülüyor. Ayrıca, BNB boğalarının 17 Temmuz’a kadar destek seviyesinde birkaç sıçrama yapabileceği belirtiliyor.

Jack, BNB’nin dünya genelinde bir dizi sorunla karşı karşıya olduğunu ve bu nedenle büyük olasılıkla 120 dolar seviyesine doğru büyük bir düşüş yaşayacağını belirtiyor.

“Binance’in düzenleyici baskıları, batılı ülkelerden çekilme, ödül ve kart avantajlarında yapılan değişiklikler ve bir dizi ülkede faaliyetlerini durdurma gibi faktörler göz önüne alındığında, bu durum oldukça gerçekçi görünüyor.”

grf77
Kaynak: Jack/Twitter

BNB‘nin bu yazının yazıldığı sırada 236 dolar seviyesinde işlem gördüğü ve Jack’in tahminlerine göre yaklaşık %50’lik bir düşüş yaşayabileceği belirtiliyor.

grf441 1
Kaynak: Jack/Twitter

Jack ayrıca, Ethereum’un (ETH) rakibi olan Solana’yı (SOL) yakından takip ediyor. Jack’e göre, Solana/Bitcoin çifti (SOL/BTC), 0,0006936 BTC (21,06 dolar) direncine saygı gösterdikten sonra bir düzeltme yapabilir.

Jack, SOL/BTC çiftinin 0,00056 BTC (17 dolar) seviyesine düşebileceğini ve buradan 0,0003858 BTC (11,71 dolar) seviyesine sıçrayabileceğini veya düşebileceğini belirtiyor. SOL’un yazıldığı sırada 22,21 dolar seviyesinde işlem gördüğü belirtiliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!