ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Litecoin, MATIC, Uniswap Fiyat Analizi: 19 Ağustos Perşembe

Daha geniş kripto pazarındaki güneye giden fiyat hareketlerini takiben, altcoin endüstrisi çok fazla kar elde etti. Litecoin, MATIC ve Uniswap gibi altcoinler, listelerinde sırasıyla %2.7, %1.7 ve %2.8 oranında geri çekildi.

LTC, 161.90 $ destek hattına yakın işlem görürken MATIC, 1.28 $ fiyat tabanına baktı. Son olarak, UNI, 26.07 dolarlık acil destek seviyesinin altına düştü.

Litecoin [LTC]

kriptoup litecoin analiz
LTC/USD, TradingView

LTC, son 24 saatte %2.7 düşüşle 166.67 dolardan işlem gördü. Alt, 161,90 dolarlık acil destek hattına daha yakın işlem görüyordu. Önümüzdeki birkaç işlem seansında fiyat aynı seviyede işlem görürse, LTC 143.24 $ destek hattında kalabilir. 

Teknikler, Litecoin’in dört saatlik grafiğinde aşağı yönlü fiyat hareketi kaydetmeye devam etti. Müthiş Osilatör ise yarım-line altına kırmızı sinyal çubukları kayıtlı MACD kırmızı histogramlar kaydetti. Ancak, ikincisi yazı yazılırken düşüyordu. 

Bollinger Bantları dakika yakınlaşma ile açtı. Bu, fiyatın oynaklıkta bir düşüş görebileceğini ima etti. Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda, direnç seviyeleri 177.61$ ve 188.45$ seviyelerinde bulunabilir.

MATIC

kriptoup matic analiz
MATIC/USD, TradingView

1.28$’lık anlık destek seviyesine yakın işlem gören MATIC, son 24 saatte %1.7’lik bir düşüş gözlemledi. Altcoin 1,32 dolar değerindeydi ve konsolidasyon belirtileri gösterdi. Göstergeler, piyasada düşüş eğilimi gösteren bir fiyat hareketi gösterdi. 

MATIC dipped için satın alma basıncı. RSI uptick belirterek rağmen yakın 40-işaretine oldu. MACD kırmızı histogramlar görüntülenen ve harika Osilatör de yarım sınırının altında kırmızı sinyal çubukları parladı. Tüm bu bulgular, piyasadaki düşüş hareketini doğruladı. 

Yukarı yönde, MATIC 1,43 dolar ve 1,53 dolar direnç seviyelerini yeniden test edebilir. 

Uniswap [UNI]

kriptoup uniswap analiz
UNI/USD, TradingView

UNI, 26.07$ destek seviyesini geçtikten sonra 25.96$’dan işlem görüyordu. Alt, son 24 saat içinde %2.8 düştü ve bir sonraki destek seviyesi olan 22.71$’ı izliyordu. Uniswap için teknikler düşüş eğilimini sürdürdü. 

Müthiş Osilatör ise kırmızı sinyal çubuğu orta hattı altından kaydetti MACD de kırmızı histogramlar gördü. Boyutlarının azaldığını belirtmekte fayda var. Son olarak, Chaikin Para Akışı , gösterge sıfırın altında olduğu için sermaye girişlerinde bir düşüşe neden oldu.

Eğer UNI gücünü yeniden kazanır, bu ay üçüncü kez $ 28.26 direnç seviyesini test edebilir.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!