Kripto Para Analizleri

Kripto Algoritması, Ethereum, Polygon Rakibini Tercih Ederek Tamamen Riske Giriyor!

Kripto dijital varlık piyasalarında daha iyi performans göstermesiyle tanınan bir ticaret robotu, devam eden ayı piyasasının ortasında en yeni portföy tahsislerini paylaştı.

Real Vision Bot her hafta, bir “ortak akıl” konsensüsü oluşturan algoritmik portföy değerlendirmelerini derlemek için anketler düzenliyor.

Botun son verileri yatırımcıların Ethereum’u güçlü bir şekilde desteklediklerini gösterdi. Katılımcı çoğunluğunun portföylerini EHT ile ağırlandırmak için oy kullandığını öne sürüyor. İkinci sırada kral kripto Bitcoin (BTC) yer alırken, onu da Ethereum’u ölçekledirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış katman-2 ekosistemi Polygon (MATIC) takip ediyor.

MATIC’in ardından Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) ve birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot (DOT) geliyor. Bu iki coini blok zinciri ekosistemi Cosmos (ATOM) takip ediyor.

“RealVisionExchange anketinin son sonuçlarında, Ethereum hala lider. Bitcoin 2. sıraya geri döndü, MATIC ve AVAX takip ediyor. USDC’nin tercih edilmemesi katılımcıların risk almaya hazır olduğunu gösteriyor.”

kripto para analizleri
kaynak: real vision bot

Kripto portföyünün son dağılımında ilk üç değişmedi

RealVision Bot’un seçimlerine gelince, algoritma büyük ölçüde MATIC lehine ağırlıklandırılmış ve daha yüksek bir risk iştahına işaret eden stabilcoinlere olan tercihi azaltmıştır.

“RealVisionExchange kripto portföyünün son dağılımı. İlk 3 çok fazla değişmedi ancak anket katılımcıları nakit maruziyetini azalttı ve şimdi tekrar tamamen riske girdiler. Bot, trend tokenler üzerine birkaç küçük bahis oynuyor.”

kripto para analizleri
kaynak: real vision bot

Real Vision Bot, nicelik analisti Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından birlikte geliştirildi.

Real Vision’ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirdi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, botun piyasadaki en iyi 20 kripto varlığının toplamından %20’den fazla daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!