Bitcoin Haberleri

Willy Woo, Bitcoin Çok Aylı Birikim Dibinin Ortasında!

Popüler bir analist, FTX’in yüksek profilli çöküşünün ardından Bitcoin’in (BTC) bir dip oluşturma sürecinde olduğuna inanıyor.

Willy Woo, analist Scott Melker ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda zincir üzerindeki sinyallerin kendisine FTX’in patlamasından sonra bile Bitcoin’in mevcut fiyat aralığında çok sayıda alıcısı olduğunu söyledi.

Analiste göre, Bitcoin şu anda 16.000 ila 18.000 $ arasında dar bir aralıkta yatay olarak işlem görüyor.

bitcoin haberleri

Bitcoin için birikim hala devam ediyor!

Woo şu ifadeleri kullandı,

“Elimdeki göstergeler kesinlikle şunu gösteriyor: Çok sayıda madeni paranın hareket ettiğini ve fiyatın yatay seyrettiğini gördüğünüzde bu kesin bir birikim işaretidir. Ve bu gerçekleşiyor. Bunu takip ediyorum. Fiyatın yatay seyretmesinin nedeni de bu.

Göstergeler dibe vurmuştu. Özellikle baktığım bir tanesi gerçekten de su altında kalan arzdı. Her döngüde bir trend çizgisi vardır. Aşağı doğru eğilim gösterir, aşağı doğru eğilim gösterir ve bu eğilim çizgisi yukarı doğru kırıldığında, birikim bölgesinin ortasında gerçekleşir. FTX fiyaskosundan önce bu yana doğru kırıldı.

Yani aslında benim görüşüm, iyi bir birikim aşaması için hazırlandığımız yönünde. Birden fazla aylık birikim tabanını inşa ediyoruz. Ve sonra ‘Güm!’ başka bir kaldıraç azaltma turu yaşadık ancak birikim hala devam ediyor. Sanırım birkaç ay daha 18.000 ila 24.000 dolarlık yatay bant için hazırlık yapıyorduk. Ve sonra bunu başardık. Kaldıraç azaltma gerçekleşti. Şimdi bunu 16.000 ila 18.000 dolar bandında devam ettiriyoruz.”

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin gün içinde %1,62 artışla 17.250$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!