Altcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Akıllı Kripto Algoritma Robotu, Ethereum’u Tercih Ediyor!

Dijital varlık piyasalarında daha iyi performans göstermesiyle tanınan bir ticaret robotu, devam eden ayı piyasasının ortasında en yeni portföy tahsislerini paylaştı.

Real Vision Bot her hafta, bir “ortak akıl” konsensüsü oluşturan algoritmik portföy değerlendirmelerini derlemek için anketler düzenliyor.

Yatırımcılar Ethereum’u tercih ediyor

Botun en son verileri, yatırımcıların Ethereum’u (ETH) yoğun bir şekilde tercih ettiğini ve katılımcıların çoğunluğunun portföylerini ETH ile ağırlıklandırılmak için oy kullanıldığını ortaya koydu.

İkinci sırada, ETH’nin ölçeklendirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış katman -2 ekosistemi olan Polygon (MATIC) geliyor. MATIC, Bitcoin’i takip ediyor.

BTC’den sonra piyasa değeri Tether USD (USDT) ile lider stabilcoin, ardından Avalanche (AVAX) ve blockchain ekosistemi Cosmos (ATOM) geliyor. Bu iki altcoini birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot (DOT) takip ediyor.

ethereum analiz
kaynak: realvisionbot

RealVision Bot’un seçimlerine gelince, algoritma ilk kez MATIC lehine ağır basmaktadır.

“Ücretsiz RealVision Exchange kripto portföyünün son tahsisi ve Bot’un seçimi. Ankette Polygon ilk kez liderliği ele geçirirken, onu USDC, Ethereum ve AVAX takip ediyor. Bot sonuncusundan o kadar emin değil ve ~%10’unu Bitcoin’de tutuyor.”

ethereum analiz
kaynak: realvisionbot

Real Vision Bot, nicelik analisti Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından birlikte geliştirildi.

Real Vision’ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirdi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, botun piyasadaki en iyi 20 kripto varlığının toplamından %20’den fazla daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!