Kripto Para Analizleri

Ethereum, 2023 Performansını Belirleyen Bir Harekette Bulunacak!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki yıl Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterip göstermeyeceğini belirleyebilecek büyük bir harekete hazırlandığını söyledi.

Bennett: Ethereum, 2023’te daha iyi mi olacak?

Justin Bennett, Twitter takipçilerine ETH/BTC çiftinin simetrik bir üçgen formasyonunun son noktasına yaklaşırken yakında bir karar vermek üzere olduğunu söylüyor.

“Bu çok yıllı formasyon, Ethereum’un 2023’te Bitcoin’den daha iyi mi yoksa daha düşük mü performans göstereceğini büyük olasılıkla belirleyecek.”

ethereum analiz
kaynak: justin bennett

Bu yazının yazıldığı sırada ETH/BTC 0,075 BTC (1.261 $) seviyesinde işlem görüyor ve Bennett’in diyagonal direncini aşmakla tehdit ediyor. Yükselen bir ETH/BTC çifti, Ethereum’un Bitcoin’in kazançlarını geride bırakacağını gösteriyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e bakıldığında Bennett, BTC’nin alt zaman diliminde diyagonal direncini aşmasının ardından kral kriptonun kısa vadeli yükselişte göründüğünü söyledi.

“Bu seviyeyi kırabilirse BTC için çok fazla yükseliş var.

Burada ne elde edeceğimizi görmek için bekliyorum. Bitcoin.”

bitcoin analiz
kaynak: justin bennett

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin, Bennett’in kilit direnç alanının etkin bir şekilde üzerinde, 16.840 $’a işlem görüyor. Analistin grafiğine göre, BTC için bir sonraki direnç alanları 16.981 $, 17.550 $ ve 18.160 $. BTC güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Kripto stratejisti aynı zamanda kripto borsası Binance (BNB) da takip ediyor. Bennett, BNB’nin şu anda dört yıllık diyagonal desteğinin altında işlem gördüğü konusunda uyardı ve altcoinin düzeltici bir hareket için hazırlanıyor olabileceğini söyledi.

“BNB 2018 trend çizgisini kırdı.”

binance analiz
kaynak: justin bennett

Bu yazının yazıldığı sırada BNB, gün içinde %4’ün üzerinde bir artışla 304$’dan işlem görüyor ancak Bennett’in trend çizgisinin hala altında. BNB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Bizi TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!