Kripto Borsa Haberleri

Hollanda Borsası, DCG’nin Kriptoda Yaklaşık 300.000.000 Dolar Kilitlediğini Söyledi!

Hollandalı kripto borsası Bitvavo, Digital Currency Group’un (DCG) likidite sorunları nedeniyle kendisinden yüz milyonlarca dolar alıkoyduğunu söyledi.

Bitvavo yakın zamanda yaptığı bir şirket açıklamasında zincir dışı stake hizmetleri sağlayan DCG’nin, karşı karşıya olduğu likidite krizi çözülene kadar geri ödemeleri askıya aldığını söyledi.

Bitvavo, DCG’nin sorunlarının platformu üzerinde hiçbir etkisi olmaması gerektiğini söylüyor.

“DCG şu anda kripto piyasasındaki mevcut türbülans nedeniyle likidite sorunları yaşıyor. Sonuç olarak DCG, bu likidite sorunu çözülene kadar geri ödemeleri askıya aldı …

DCG’deki mevcut durumun Bitvavo platformu üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.”

kripto borsa haberleri

Kripto borsası müşterilerin para çekme işlemlerini durdurmayacak

Kripto varlıklarında 1,6 milyar dolar değerinde Euro tutan Bitvavo’ya göre, DCG’nin yaklaşık 280 milyon dolarlık borcunu zaman içinde geri ödemesi bekleniyor. DCG’nin temerrüdü nedeniyle müşteri para çekme işlemlerini durdurmayacağını da belirtti.

“Bitvavo müşterilerinin tüm mevduatları ve dijital varlıkları herhangi bir zamanda geri çekilebilir… DCG’nin borcu Bitvavo’nun bu yükümlülüğü yerine getirmesi için bir engel oluşturmayacaktır.”

Ancak Bitvavo piyasanın artık yeterli stake ödülleri sağlayacak kadar istikrarlı olduğuna inanmadıklarını söyleyerek, gelecekte zincir dışı stake hizmetlerinin çalışma şeklini değiştirmek zorunda kalabileceklerini belirtti.

“Mevcut piyasa koşulları nedeniyle ve müşterilerimizi korumak için, zincir dışı stake etme oranları 2023’ün 1. çeyreğinde revize edilecek.

Gelecekteki zincir dışı stake ödüllerini ayarlamanın Bitvavo müşterilerini etkilediğini anlasak da, şu anda mevcut zincir dışı stake ödüllerini standartlarımızı karşılayacak şekilde sunmak için artık yeterince önemli veya istikrarlı bir pazar olmadığı sonucuna vardık.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!