Altcoin Haberleri

FTX Kripto Cüzdanlarındaki 102 Milyon Dolarlık Varlıklar Büyük Borsalara Taşındı!

Bloklar zinciri izleme firması Lookonchain’in son raporuna göre, çöküş yaşayan FTX borsası ile bağlantılı olan kripto cüzdanları, büyük borsalara 100 milyon doların üzerinde para taşıdı.

Borsanın ticaret kolunu oluşturan Alameda ile ilişkili üç adreste milyonlarca dolar değerinde stabilcoin transferi yapıldığı tespit edildi. Bu transferler, kripto para endüstrisi açısından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

“FTX/Alameda ile ilgili 3 adres ‘0xad6e’ adresine 69,64 milyon USDT transfer etti ve bunların arasında 43 milyon USDT Coinbase, Binance ve Kraken’e aktarıldı.

Coinbase Custody Wallet’a ise 75,94 milyon USDC aktarıldı.”

ftx haberleri
kaynak: lookonchain/twitter

Blok zinciri izleme şirketi Lookonchain, üç adresten birinin “0xad6e” adlı bir adrese 69.640.000 $ değerinde Tether (USDT) gönderdiğini belirtiyor. Daha sonra, bu USDT’nin 43.000.000 $’lık kısmı, Coinbase, Binance ve Kraken gibi önde gelen kripto borsalarına gönderildi. Son olarak, Circle’ın stabil koini US Dollar Coin (USDC) olarak 75.940.000 $, Coinbase Custody cüzdanına aktarıldı.

FTX çöküşünden sonra üç cüzdan önemli hale geldi

Bu transferler, 2022’deki büyük FTX borsa çöküşünden sonra bu üç cüzdanın ne kadar önemli hale geldiğini daha da netleştiriyor. Lookonchain’in raporu, kripto para endüstrisindeki büyük transferlerin önemini vurgulayarak bu gelişmelerin kripto para piyasasında önemli bir etkiye sahip olduğunu gösteriyor.

“FTX/Alameda çöküşünden sonra tüm varlıklar bu 3 adreste toplandı…”

Geçen Kasım ayında yerel varlığının çökmesi sonrasında FTX, iflas başvurusunda bulundu ve müşteri para çekme işlemlerini askıya aldı. Sam Bankman-Fried, eski CEO’su, müşteri varlıklarını yanlış kullanmakla ve yatırımcıları dolandırmakla suçlandı. Şimdi, 115 yıl hapis cezası ile karşı karşıya.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!