Kripto Para Haberleri

Coinbase, Kripto Yatırımcılarını Uyardı!

Coinbase, Ethereum tabanlı altı kripto paranın desteğini sona erdirmeye yönelik bir uyarı yayınlayarak yatırımcıları bilgilendirdi.

ABD’nin öncü kripto para alım satım platformu, Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur (REP) adlı coinleri listesinden kaldırmaya hazırlandığını duyurdu.

29 Mart Çarşamba gününden başlayarak bu paralar işlem göremeyecek.
Yatırımcılar, bu varlıklara yaptıkları yatırımları istedikleri zaman geri çekebileceklerdir.

kripto para haberleri

Coinbase, kripto paraları denetlediklerini ifade etti

Coinbase, borsalarındaki kripto paraları sürekli olarak değerlendirdiklerini ve “listeleme kriterlerimize uygun olduklarından emin olmak için” denetlediklerini ifade etti. Bununla birlikte, hangi sebeplerle bu varlıkların platformdan kaldırılacağına dair açık bir açıklama yapılmadı.

2021 yılının Mayıs ayında Coinbase tarafından yayınlanan bir blog yazısında, bir altcoinin platformda listelenmesi için gereken koşullar detaylı şekilde belirtilmişti.
Borsa, yeni varlıklarını listeye alırken düzenli olarak hukuki, uyum ve teknik güvenlik değerlendirmeleri gerçekleştirdiğini ve mevcut altcoinlerin standartlara uyumunu sürekli olarak kontrol ettiğini belirtiyor.

Borsa, belirli bir coinlerin merkezileşme seviyesini, gerçek bir kullanım amacının olup olmadığını, kodun güvenli ve doğrulanabilir nitelikte olup olmadığını ve projenin arkasındaki ekibin yatırımın bir varlık mı yoksa menkul kıymet mi olduğu konusundaki iddialarını değerlendiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!