Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Santiment, Ethereum Tabanlı Altcoin’in Boğa Sinyali Verdiğini Söyledi!

Kripto analitik şirketi Santiment, Ethereum (ETH) bazlı bir altcoin olan Illuvium’un (ILV), zincir içi veriler ışığında olası bir yükseliş sinyali verdiğini paylaştı.

Santiment’in pazarlama müdürü Brian Quinlivan, blockchain tabanlı oyun Illuvium’un, zincir içi işlem hacmindeki büyük artışın ardından yükseliş belirtisi gösterebileceğini ifade etti.

2022’nin Temmuz ayından beri 14 milyon dolarlık en büyük “balina” işlemi, geçtiğimiz Perşembe günü erken saatlerde gerçekleşti.

ethereum haberleri

Quinlivan, Illuvium’un zincir içi işlem hacminin artışının, aynı zamanda blockchain tabanlı oyun tokeninin fiyatının potansiyel olarak dip yaptığı bir döneme denk geldiğini belirtti.

“Illuvium, Şubat ayı başından bu yana büyük bir düşüş yaşadı ve fiyatı 106 doların üzerinden 47 doların altına düştü. Borsadaki arzın bu süre zarfında sürekli bir şekilde arttığını ve şu an %14.5 seviyesinde olduğunu belirtmek gerekir.

Bu 14 milyon dolarlık işlemle birlikte, ILV ağındaki zincir içi işlem hacmi hızla yükselerek yaklaşık 14 ayın zirvesine ulaştı.

Eğer fiyat için makul bir dip seviyesi olduğu düşünülürse, bu bir yükseliş belirtisi olabilir.”

Yazının yazıldığı an itibariyle Illuvium, 46,90 dolar değerinde işlem görüyor.

Brian Quinlivan, Ethereum tabanlı likit staking protokolü olan Lido DAO’ya (LDO) dikkat çekiyor ve bu yıl büyük işlemlere sahne olmasına rağmen borsadaki arzının bir altcoin için oldukça düşük olduğunu belirtti.

“Lido DAO, 2023 yılında ağı üzerinde birçok büyük işleme ev sahipliği yaptı. Ancak bu büyük transferler, bir cüzdandan diğerine yapılmasına rağmen işlem hacminde belirgin bir artışa sebep olmadı.

Bilinen bir gerçek, LDO’nun borsadaki arzının %6’nın biraz altında olduğu ve bu durumun bir altcoin için nispeten güçlü olduğudur.”

Yazı yazılırken Lido DAO, 2,01 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!