Altcoin Haberleri

Shiba Inu Balinası İşleminde, 2.87 Trilyon SHIB Hareket Etti!

Cebi dolu bir kripto yatırımcısı aniden tek bir işlemle büyük miktarda meme varlığı Shiba Inu taşıyor.

Balina araştırma platformu Whale Alert’e göre, zengin yatırımcı 26 milyon doların biraz üzerinde değere sahip 2,87 trilyonu bilinmeyen cüzdanlar arasında aniden transfer etti.

Cüzdandaki tüm SHIB boşaltıldı!

Blockchain arama motoru Etherscan’a göre, gönderen cüzdan boşaltıldı ve tokenler yalnızca birkaç saat tutuldu.

Önde gelen analiz platformu IntoTheBlock’un verileri, arzının %80’inin şu anda kripto balinaları veya köpek balıkları tarafından tutulduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca Dogecoin (DOGE) rakibinin sahiplerinin %17’sinin kârda olduğunu, %74’ünün ise su altında olduğunu, Dogecoin sahiplerinin %61’inin yeşilde olduğunu, yaklaşık %37’sinin ise kırmızı gördüğünü tespit etti.

shiba inu (shib) haberleri

Blok zinciri izleme hizmeti WhaleStats’a göre SHIB, dünyanın en zengin 1.000 Ethereum (ETH) balinası arasında en üst sırada yer alıyor.

WhaleStats’ın zincir üzerindeki verileri ilk 1.000 ETH balinasının toplam 32,1 milyon $ değerinde SHIB’ye sahip olduğunu ortaya koyuyor. Bir sonraki en yüksek holdingleri 11 milyon $ ile oracle sağlayan blok zinciri Chainlink (LINK) ve ardından 6,7 milyon $ ile oyun metaverse protokolü Decentraland (MANA).

Bu haberin yazıldığı sırada, haftanın en yüksek seviyesi olan 0,000010$’dan yaklaşık %10 düşüşle 0,0000095$’dan işlem görüyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

DENİZ BÜŞRA

Kripto para sektörüne olan ilgim 5 yıl önce başladı ve bu süre zarfında derinlemesine bir bilgi birikimine ulaştım. Son 3 yılda ise bu alandaki tecrübelerimi ve analizlerimi blog yazıları aracılığıyla paylaşarak kendimi sürekli geliştirdim. Kripto dünyasının dinamik yapısı ve sürekli değişen trendleri, her gün yeni bir şeyler öğrenmemi ve bu bilgileri KriptoUp okuyucularıyla paylaşmamı sağlıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!